Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

15% sleva na hliníkové pergoly ECO a PROFI při montáži svépomocí

05042013346První jarní den se pomalu ale jistě blíží a spoustu z nás už začíná přemýšlet o tom, jak v nové sezoně vylepšit svoji zahradu. Pohráváte si s myšlenkou o zastřešení Vaší terasy, bazénu nebo garážového stání?

Nebo byste rádi samostatný zahradní altán či zimní zahradu?
Pokud byste rádi měli takovýto nový prvek na zahradě již s příchodem nové sezony, je právě ten nejlepší čas na jeho realizaci. Širokou nabídku hliníkových pergol a přístřešků pro Vás připravila naše společnost Alcentrum s.r.o..

Alcentrum - hliníkové konstrukce

Naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o., která byla založena již v roce 2008, se specializuje právě na výrobu konstrukcí z hliníkových profilů. Za dlouhou dobu našeho působení na českém trhu jsme načerpali mnoho užitečných zkušeností v oblasti hliníkových konstrukcí všeho druhu.

Hliníkové profily jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, což s sebou přináší spoustu výhod. Obrovskou výhodou je velmi dlouhá životnost hliníkové pergoly s minimální náročností na údržbu. Dalším bonusem jsou nesporně nízké pořizovací náklady, barevná stálost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavost.

Pestré využití hliníkové pergoly

Hliníková pergola najde využití snad na každé zahradě. Ať už jako příjemný kout pro relaxaci a odpočinek, ochrana Vaší terasy před deštěm a sluníčkem, zastřešení automobilu nebo třeba jako zimní zahrada. Pokud byste měli na své zahradě designový a zároveň funkční prvek, je hliníková pergola velmi žádaným, moderním a zároveň jednoduchým řešením.

Nabízíme mnoho rozměrů a barevných odstínu hliníkové pergoly. Vybrat si také můžete ze třech provedení.
Základním modelem je hliníková pergola ECO, která Vás jistě potěší svoji cenou. Druhým modelem je hliníková pergola PROFI, která je mezi zákazníky nejžádanější a přináší skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Pro nejnáročnější zákazníky, kteří jsou ochotni si připlatit za luxus, je připravena hliníková pergola DELUXE.

Kompletní servis – od zaměření až po realizaci

Naše společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí kompletní servis od grafického návrhu, přes zaměření až po samotnou realizaci. Pokud byste rádi viděli naše již zrealizované zakázky, navštivte naše stránky a nahlédněte do naší galerie.

Využijte nyní akce 15% slevy na hliníkovou pergolu ECO nebo PROFI, při montáži svépomocí. Montáž hliníkové pergoly není nijak složitá. Pokud byste si ale nebyli jisti, jestli montáž opravdu zvládnete, připravili jsme pro Vás jako návod několik videí z montáží od našich profesionálů.

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte a kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme. Těšíme se na spolupráci!