Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Chcete si pořídit hliníkovou pergolu a váháte? Představíme vám 6 důvodů proč se pro ni rozhodnout.

profiline03V posledních několika letech se u rodinných domů čím dál častěji objevují hliníkové pergoly, které jsou unikátní svým universálním vzhledem a designem.

Jestliže i vy zvažujete, zda si hliníkovou pergolu pořídit či nikoli, pak vám rádi představíme 6 důvodu proč ano.

Snadná dostupnost a přijatelná cena

Hliníkové pergoly jsou cenově dostupné díky hliníkovým profilům, které jsou využívány v mnoha odvětvích. Oproti jiným materiálům jsou hliníkové pergoly variabilní, konstrukčne pestřejší a cenově dostupnější.

Zcela minimální údržba

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, není nutné je nijak pravidelně ošetřovat nátěry. Obrovskou výhodou hliníkových pergol je jejich praktická bezúdržbovost.

Jednoduché čištění

V případě, že dojde k ušpinění pergoly, pak ji stačí jednoduše vyčistit přípravkem na hliník, popřípadě vodou s pár kapkami saponátu a hadříkem. Jediné co budete asi na začátku sezony čistit častěji je případná pyl z okolních rostlin a stromů. Použít také můžete vysokotlakou pistoli na ne velký výkon.

Několikagenerační životnost

Hliníkové profily jsou vyrobeny z odolného materiálu hliníkových slitin, které se vyznačují opravdu dlouhou životností. I přesto, že si vyberete naši nejlevnější variantu ECO ve formě stavebnice a postavíte si ji svépomocí, věřte, že i tato pergola vydrží u vašeho domu i několik generací.

Vysoká odolnosti vůči počasí

Hliníkové konstrukce opravdu snadno odolávají slunci, dešti, sněhu i mrazu. Jedná se o vysoce odolný materiál, s dlouhou životností a stálostí barev.

Perfektní vzhled

Hliníková pergola vynikne jak u moderní novostavby, tak u domku ve starší zástavbě. Je v podstatě universální a díky mnoha barevným variantám ji skvěle doladíte se zbytkem vašeho domu a zahrady.

Neváhejte a objednejte si i vy svou hliníkovou pergolu

Zajímá vás více informací o našich hliníkových pergolách? Pak nás neváhejte kontaktovat zodpovíme všechny vaše otázky a společně vybereme ideální řešení ušité na míru pro váš dům a zahradu.