Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dárkový poukaz od Ježíška na hliníkové pergoly

highline01Psali jste si letos už Ježíškovi? Ještě ne? Přemýšlíte, jaký dárek by Vám nebo Vašim blízkým udělal radost? Chcete však zároveň darovat něco, co by bylo praktické a užitečné?

Pokud máte zahradu, ideálním řešením jsou hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o..
Zabalit pod stromeček je můžete ve formě dárkového poukazu od Ježíška.

Alcentrum s.r.o. - výrobce českých hliníkových přístřešků

Na trhu s hliníkovými pergolami se naše společnost Alcentrum s.r.o. pohybuje již více než deset let.
Máme velké zkušenosti realizací hliníkových konstrukcí všeho druhu. Díky velké variabilitě hliníkových profilů jsme schopni vytvořit téměř vše, co si budete přát. Tyto konstrukce můžete vidět nejen v podobě pergol a zahradních altánů, ale také v podobě zimních zahrad nebo zastřešeného garážového stání. Bez problému Vám zastřešíme také bazén nebo vchodové dveře. Hliníkové konstrukce se dají využít i jako ploty nebo plotové zástěny.

Ptáte se, proč zvolit zrovna pergolu z hliníku?

Důvodů je hned několik. Nabízejí totiž především mnoho skvělých vlastností!
Vysoce odolné a kvalitní hliníkové slitiny zaručují opravdu dlouhou životnost, na druhé straně však nevyžadují téměř žádnou údržbu. Hliníkové pergoly mají stabilní a pevnou konstrukci, jsou nehořlavé a barevně stálé. Bez problému také odolávají nepříznivým vlivům počasí. Spokojeni budete také s jejich vzhledem, který si můžete přizpůsobit tak, aby skvěle zapadl do moderní zástavby nebo ke starším rodinným domům či chalupám.
Příjemně překvapeni budete také z nízkých pořizovacích nákladů. Navíc nepožadujeme žádné zálohy, vše platíte až po dodání.

Různá provedení

Máme ve své nabídce 3 typy hliníkových pergol.

Prvním a základním modelem je hliníková pergola ECO. Ta Vás jistě nadchne nízkou cenou, která však neubírá nic na její kvalitě.
Zlatou střední cestou ve výběru hliníkových pergol je model PROFI. Ten je u našich zákazníku asi nejoblíbenější a přináší velmi vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou.
Třetí a nejluxusnější pergolou, kterou v naší nabídce naleznete, je hliníková pergola DELUXE. Jedná se o precizně provedenou pergolu dotaženou do těch nejmenších detailů.

U všech typů hliníkových pergol si můžete zvolit z několika rozměrů a ze vzorníku RAL barev vybrat ten správný odstín.

Stačí jen objednat hliníkový přístřešek

Věříme, že Vás nabídka společnosti Alcentrum s.r.o. oslovila. Na našich stránkách alcentrum.cz se dozvíte podrobnější informace o našich produktech a službách. Nahlédnout zde můžete i do fotogalerie našich již dokončených zakázek. V případě, že máte jakékoliv otázky, potřebujete odbornou radu nebo poradit s výběrem či objednávkou, kontaktuje nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221.

Věnujte dárkový poukaz od Ježíška na skvělou hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o. Darujete tak originální a užitečný dárek, který Vám vydrží dlouhá léta.