Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dlouhá životnost pergol z hliníku

DSC00213Každý z nás si rád užívá letní dny na své zahradě. Občas se ale i my chceme schovat před ostrými slunečními paprsky někam do stinného místa. Právě v letních měsících je ta správná doba uvažovat o stavbě hliníkové pergoly, která má velkou výhodu v dlouhé životnosti.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vám takovou pergolu může sestavit přímo u vás na zahradě, specializujeme se na hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání a zahradní altány. Hliník je velmi oblíbený materiál, jeho barva je stálá, odolná i vůči nepříznivým vlivům počasí.

Jsme férová společnost, svých zákazníků si vážíme a věříme jim, proto nepožadujeme žádné zálohy předem. V ceně pergoly je i konzultace a zaměření projektu zdarma. Většinu hliníkových pergol držíme skladem, proto vám jej můžeme dovézt do 3 dnů od objednání. K pergole nabízíme profesionální montáž, nebo pokud si na to zákazníci troufnou sami, můžeme ji dodat ve formě stavebnice, kdy si ji sami na zahradě postaví a tím ušetří až 20% z ceny.

Typy hliníkových pergol

V nabídce máme 3 typy hliníkových pergol, které se liší rozměry i odstínem a dokáží splnit očekávání každému zákazníkovi.

 

    • Pergola ECO

Hliníková pergola ECO je nejoblíbenější pergolou u našich zákazníků. Dodáváme ji ve standartních barvách bílá a antracit hladký a v 15 různých rozměrech od 300 do 700 cm. Můžete ušetřit ještě více peněz, pokud si pergolu necháte dovézt ve formě stavebnice a sestavíte si ji sami.

    • Pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI je ideální střední cestou mezi cenou a kvalitou. Její velká výhoda je, že se dá rozšířit do podoby zimní zahrady. Nabízíme ji ve 20 rozměrech a vybírat můžete až z 200 barevných odstínů. Střešní krytinu si můžete vybrat v barevné, mléčné či čiré variantě.

    • Pergola DELUXE

Naší nejluxusnější variantou je hliníková pergola DELUXE. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo s UV ochranou. Konstrukce pergoly je ve stejném odstínu jako střešní lišty, aby celkový design byl opravdu dokonalý. Pergolu DELUXE nedodáváme ve formě stavebnice, nabízíme k ní pouze profesionální montáž.

Rozhodli jste se pro hliníkovou pergolu?

Pokud stále váháte, zda si zvolit pergolu z hliníku, máme pro vás ještě výhody, které má pouze hliník. Je to především dlouhá životnost, až po několik generací. Nesmíme také opomenout údržbu pergoly. Nemusíte ji ani natírat, ani nijak ošetřovat. Neváhejte a pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu.