Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola do 3 týdnů od objednání od českého výrobce

11052012203Přemýšlíte o zastřešení terasy na vaší zahradě? Chcete vytvořit příjemné místo pro odpočinek, posezení s rodinou či přáteli?

Zároveň byste se v parném létě rádi schovali do tolik vyhledávaného stínu a chránili sebe i terasu před slunečním zářením? Nebo byste rádi i během deštivých dní trávili čas na své zahradě?
Všechny tyto požadavky splňuje hliníková pergola od českého výrobce společnosti Alcentrum s.r.o., a to již do 3 týdnů od objednávky.

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum je česká, původem rodinná firma, která byla v České republice založena již v roce 2008. Za více než desetiletou existenci jsme se stali stálicí na českém trhu v oblasti výroby hliníkových konstrukcí. Tyto konstrukce jsou v posledních letech často vyhledávanou variantou pro stavbu hliníkové pergoly. Další využití mají hliníkové konstrukce například jako zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány nebo jako zastřešení bazénů či vířivek.

 

 

Hlavní znaky hliníkové pergoly

Hliníková pergola je sestavována z profilů z kvalitních hliníkových slitin. Právě díky tomuto materiálu ušetříte nejen spoustu času ale i peněz.

Hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. se totiž pyšní minimálními nároky na údržbu, velmi dlouhou životností a v neposlední řadě nízkými pořizovacími náklady. Zároveň jsou hliníkové konstrukce odolné vůči povětrnostním podmínkám, udržují si barevnou stálost a jsou nehořlavé.

Možnost výběru provedení hliníkové pergoly

Hliníkovou pergolu Vám nabízíme hned v několika provedeních a to od základního až po luxusní model, abychom uspokojili nároky všech zákazníků. Vybrat si můžete z různých rozměrů a odstínů.
Vše se snažíme přizpůsobit Vašim potřebám, každou zakázku řešíme individuálně, s důrazem na Vaše požadavky a spokojenost. Zakázky jsme schopni řešit v rekordně krátkém čase! Garantujeme dodání hliníkové pergoly do 3 týdnu od objednání.

Služby

Naše společnost poskytuje kompletní služby. Zdarma Vám vytvoříme grafický návrh a konkrétní místo si přijedeme osobně zaměřit. Do 3 týdnů od objednání Vám dovezeme materiál. Pokud si objednáte i montáž hliníkové pergoly, máte dopravu po celé ČR zdarma. Chcete-li si pergolu sestavit sami, nemějte obavy, montáž je opravdu jednoduchá. Pro inspiraci jsme na naše stránky umístili video z montáží hliníkových pergol našimi profesionály. Najdete zde také galerii našich již zrealizovaných zakázek.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala, a proto neváhejte a kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete také kontaktního formuláře, který najdete na našich stránkách alcentrum.cz.

Dopřejte si českou kvalitu za rozumné peníze a realizaci do 3 týdnů od objednání. Naší prioritou je kvalitní řemeslná práce, lidský přístup a Vaše spokojenost.