Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola do každého počasí

greenline03Stále sháníte moderní, spolehlivou a kvalitní pergolu, která ozdobí vaši zahradu a bude nadčasová? Bude právě pro vás pergola z hliníku tou nejlepší volbou.

Kvalitní hliníkové pergoly jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, které jsou pevné, ale zároveň lehké. Oproti obyčejným markýzám nad terasou, vás hliníková pergola dokáže ochránit před slunečními paprsky i deštěm, ale také před větrem, protože si pergolu můžete nechat zasklít do podoby zimní zahrady. Můžete již teď, na jaře trávit čas pod svou novou pergolou a prodloužit si tak grilovací sezónu. Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o. jsou funkční s krásným a universálním designem, který dodá vaší terase nový rozměr.

Proč si zvolit hliníkovou pergolu

Hliníková pergola je naprosto bezúdržbová konstrukce, na rozdíl od dřevěné konstrukce. Její barva je stálá a odolná. Očistit ji můžete pouze vodou se saponátem, ale už ji nemusíte ošetřovat žádnou speciální barvou nebo přípravky proti korozi či škůdcům. Hliníkové profily nepodléhají povětrnostním vlivům počasí, hliníková pergola vám může sloužit mnoho let. Vybere si u nás každý dokonalou hliníkovou konstrukci, která bude perfektně ladit s plastovými okny a dveřmi, v nabídce máme tři různé typy hliníkových pergol, lišící se barvou i rozměry. Ochranu zajistíte vaši terase novým zastřešením, můžete tak trávit volné chvíle s rodinou nebo přáteli pod novou hliníkovou pergolou.

Varianty hliníkových pergol

Hliníkovou pergolu ECO si díky své nízké ceně může dovolit skoro každý. Nabízíme ji v 15 rozměrech v barvách bílá a antracit. Jedná se sice o nejlevnější pergolu v naší nabídce, ale je oblíbená u našich zákazníků, díky své universálnosti a modernímu vzhledu.

Hliníková pergola PROFI nabízí propracovanou nadčasovou konstrukci ve 4 základních odstínech a ve 20 různých rozměrech. Můžete si za příplatek vybrat barvu z barevné stupnice RAL nebo jiný rozměr, který se bude přesně hodit k vašemu domu.

Naší nejluxusnější variantou hliníkových konstrukcí je pergola DELUXE. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem. Detaily konstrukce podtrhují její luxusní vzhled, jsou to především speciálně zesílené profily nebo jednotná barva střešních lišt a konstrukce.

Rozhodnutí je jen na vás

Pokud si nejste jisti, jakou hliníkovou pergolu zvolit k vašemu domu. Rádi vám s tím pomůžeme. Neváhejte nás kontaktujte, společně vybereme ideální hliníkovou pergolu pro vás.