Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola - dokonalé řešení pro posezení i pro užitečnou verandu

profiline02Už se nám blíží to krásné období. Vše se začne brzy probouzet k životu. Jaro už je za dveřmi.

Ani se nenadáme a budeme si užívat příjemné jarní paprsky. Člověk přeci jen už potřebuje načerpat novou energii a sílu. Jak jinak si užívat jaro na zahrádce než prací a posezením na vaší terase. Co když vás ale nemile překvapí jarní deštík?
Před ním vás dokonale ochrání naše hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o. Můžete si pak sednout pod svou pergolu a vychutnat si kávu nebo čaj při pohledu na vaši krásnou zahrádku.

Technické parametry hliníkové pergoly

Střešní krytina je tvořena komůrkovým polykarbonátem, který je opatřen UV ochranou. Vybrat si můžete z čirého, mléčného nebo barevného provedení. Pergoly kotvíme přímo do obvodového zdiva domu. Máte-li pasivní dům a přesto toužíte po svém zastřešení, je pro vás vhodný zahradní altán, který není potřeba kotvit do obvodového zdiva.

Hliníkové pergoly vyrábíme ze speciálních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné. Jsou povrchově ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Jako spojovací materiál používáme jen ten nejkvalitnější nerez.

Proč zvolit hliníkovou pergolu?

Zahradní pergola vám může posloužit také jako veranda. Její konstrukce je pevná a stabilní, odolná vůči nepříznivému počasí. Jejich velkou výhodou je odolnost materiálu, vydrží vám několik generací. Hliníkovou pergolu nemusíte každoročně natírat, pouze stačí znečištěný povrch otřít vodou.

Vaše zahrada získá nový estetický prvek, její provedení je elegantní a universální, takže se nemusíte bát, že by se zrovna k vašemu domu nehodila. Vybírat můžete z celé řady rozměrů i barev a sladit tak design vašeho objektu z hliníkovým zastřešením. Pokud si na to troufnete, můžete si pergolu postavit sami, dodáme vám ji ve formě stavebnice a pak už vám stačí pouze dvě osoby na její instalaci.

Které hliníkové varianty nabízíme?

  • Produktová řada ECO je vhodná pro klienty, kteří hledají pergolu bez skleněné střešní krytiny nebo pergolu v bílé základní barvě, která se hodí k plastovým dveřím a oknům. Nebo si můžete vybrat také variantu v barvě antracit.
  • Produktová řada PROFI je k dostání za rozumnou cenu ve výborné kvalitě. Na výběr máte z 20 rozměrů a až z 200 různých odstínů.
  • Produktová řada DELUXE má luxusní provedení. Pokud hledáte pergolu vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily, tak je to právě hliníková pergola DELUXE.

Pořiďte si hliníkovou pergolu ještě dnes

Zalíbila se vám naše nabídka? Pomůžeme vám s projektem i s realizací vaší pergoly. Neváhejte nás kontaktovat.