Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola jako moderní zastřešení u kavárny

profiline03Přemýšlíte o tom, jak s přicházejícím teplým počasím vyřešit posezení na venkovní předzahrádce u Vaší kavárny? Rádi byste pořídili jednoduchý, moderní a funkční přístřešek? Zároveň také chcete, aby byl přístřešek stylový a hodil se do Vašeho exteriéru?

 

Není lepší řešení než hliníková pergola od společnosti Alcentrum.s.r.o..

Firma Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum působí na českém trhu více než deset let. Pracujeme s hliníkovými profily, ze kterých sestavujeme konstrukce. Hliníkové konstrukce mají opravdu široké využití.

Velmi oblíbené jsou hliníkové pergoly, zimní zahrady, zahradní altány. Hliníkové konstrukce lze také využít jako zastřešení bazénu nebo vířivky, zastřešení garážového stání nebo jako stříšky nad vchodové dveře. K vytvoření soukromí na Vaší zahradě také poslouží hliníkový plot či zástěna. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce za rozumné peníze. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům a přáním.

Velké výhody

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých konstrukce sestavujeme, přináší spoustu výhod. Tento materiál jistě zaujme všechny, kteří nemají moc času. Mezi tyto uživatele určitě patří i většina provozovatelů kaváren i hospůdek. Hliníková pergola, která se dá využít jako zastřešení venkovního posezení, je totiž téměř bezúdržbová a má velmi dlouhou životnost.

Dále je odolná vůči povětrnostním vlivům, barevně stálá a nehořlavá. Nejen podnikatelé také ocení i nízké pořizovací náklady.

3 typy hliníkových pergol

Víme, že každý z Vás má o hliníkové pergole trochu jiné představy. Pro lepší orientaci jsme vytvořili tři typy pergol, které by měly nabídnout skvělé řešení pro většinu zákazníků. Pro zájemce, kteří chtějí kvalitní hliníkovou pergolu v základním provedení za skvělé peníze, je určen model ECO. Zlatou střední variantou, která je mezi zákazníky nejvíce oblíbená, je hliníková pergola PROFI. Pro náročné zákazníky, kteří jsou ochotni připlatit si za luxusní provedení, jsme vytvořili hliníkovou pergolu DELUXE. Všechny produktové řady jsou k dispozici v několika velikostech a barevných odstínech. Pokud však potřebujete hliníkovou pergolu nestandardních rozměrů, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu a míru.

Věřte, že hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. dodá Vaší kavárně či zahradě šmrnc a bude Vám dobrým pomocníkem pro přípravu posezení i za nepříznivého počasí nebo v horkém létě. Odměnou pro Vás bude to, že se hosté budou cítit velmi příjemně a rádi se k Vám budou vracet.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala, a proto neváhejte a kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. K dispozici Vám je také kontaktní formulář, který naleznete na našich stránkách. Těšíme se na spolupráci.