Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola lze dozasklít a vytvořit z ní zimní zahradu

pergolacerna

Přemýšlíte, jak oživit Vaši zahradu a zároveň na ní vytvořit příjemné místo pro posezení s přáteli? Rádi byste měli místo pro relaxaci a odpočinek s výhledem do zahrady a to za každého počasí?

Máme pro Vás jednoduché a elegantní řešení v podobě hliníkových pergol a zimních zahrad od společnosti Alcentrum s.r.o..

Společnost Alcentrum s.r.o.  je česká původně rodinná firma, která se již více než 10 let specializuje na výrobu hliníkových konstrukcí. Hliníkové konstrukce jsou mezi zákazníky čím dál tím oblíbenější. Jsou totiž skvělým řešením ve chvíli, kdy si chcete na své zahradě postavit pergolu, zahradní altán, zimní zahradu, zastřešené garážové stání nebo když si chcete třeba zastřešit bazén. Své využití najdou hliníkové konstrukce i jako přístřešky nad dveře nebo jako hliníkové ploty a zástěny.

A proč jsou hliníkové konstrukce mezi uživateli tak oblíbené?

Odpověď je zcela jednoduchá. Hliníkové konstrukce jsou díky kvalitnímu materiálu téměř bezúdržbové, jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jsou barevně stálé a nehořlavé. Všechny tyto vlastnosti zajišťují opravdu dlouhou životnost. Mile Vás také překvapí i nízká pořizovací cena. Díky svému nadčasovému vzhledu vypadají hliníkové konstrukce dobře jak u moderních novostaveb, tak i ve starší zástavbě rodinných domů.

Velká variabilita hliníkových profilů přináší i možnost následných úprav. Bez problému se dá například zasklít hliníková pergola, tím získáte krásnou zimní zahradu a zároveň tak zvětšíte i obytnou plochu Vašeho domu. Následných úprav je možné provést opravdu hodně, záleží pouze na Vaší fantazii.

3 modelové řady

Ve společnosti Alcentrum s.r.o. se snažíme vyhovět všem přáním našich zákazníků. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a společně s Vámi se snažíme najít optimální řešení Vašich požadavků. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravily 3 modely hliníkových pergol.

Základní variantou  určenou pro nenáročné uživatele, kteří nechtějí investovat do hliníkové pergoly moc peněz, je model ECO. Skvělou kvalitu za rozumnou cenu přináší hliníková pergola PROFI. Luxusní provedení a tomu odpovídající cena – to je hliníková pergola DELUXE. Všechny tyto pergoly jsou k dostání v několika rozměrech i barevných odstínech. V případě zájmu jsme připraveni Vám také navrhnout hliníkovou pergolu na míru.

Při objednávce hliníkové pergoly i s montáží zajišťujeme dopravu po celé ČR zdarma. Nepožadujeme žádné zálohy, platíte až po dodání. Hliníkové pergoly nabízíme za bezkonkurenčně nízké ceny a to již od 20 385 Kč.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i kontaktní formulář, na základě kterého vás budeme kontaktovat zpět.

Vsaďte na českou kvalitu hliníkových pergol od společnosti Alcentrum s.r.o. a věřte, že budete spokojeni.