Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola lze rozšířit na zimní zahradu

IMG 1115Rádi byste svou hliníkovou pergolu využívali i z chladných měsících? Můžete jí rozšířit do podoby zimní zahrady a užívat si tak příjemné chvilky při pohledu na zasněženou zahradu.

Využijte služeb naší společnosti ALcentrum, s.r.o., která pro vás vyrobí a dodává hliníkové pergoly a hliníkové zimní zahrady. ALcentrum se v České republice pohybuje již od roku 2008, takže jsou naše zkušenosti rozsáhlé. Zakládáme si na prozákaznickém servisu. Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně.

Proč zvolit právě hliníkovou zimní zahradu?

 • Hliníkovou konstrukci nemusíte nijak ošetřovat
 • Dlouhá životnost je zaručena díky kvalitním hliníkovým slitinám, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí
 • Zimní zahradou získáte prostor navíc a vkusný mezičlánek mezi domem a zahradou
 • Zimní zahradu můžete využívat především pro své rostliny, které by v zimě nevydrželi, anebo si můžete v zimě sednout a pozorovat svou zasněženou zahradu
 • Zimní zahradu můžete využít také pro různá sportovní vyžití, dětem tam můžete uložit pingpongový stůl, fotbálek nebo rotoped

 

Jaké typy zimních zahrad u nás seženete?

  • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahrada je tvořena konstrukcí s nepřerušeným tepelným mostem. Jako výplň máme v nabídce skleněnou nebo polykarbonátovou variantu. Dveře zimní zahrady mohou být celootvíratelné, sklopné, posuvné nebo skládací. Záleží pouze na vašem vkusu.

  • Celoroční zimní zahrada

Zimní zahrada celoroční je sestavena z konstrukce s tzv. přerušeným tepelným mostem, kdy tepelné ztráty jsou minimální. Proto vám může sloužit po celý rok a můžete do ní také uschovat teplomilné rostliny nebo ji využít jako obytnou místnost navíc.

Provedení zimní zahrady

  • ECO

Varianta zimní zahrady ECO je naší nejlevnější produktovou řadou. V nabídce máme sněhově bílou nebo antracitovou variantu. Jedná se o naši nejoblíbenější zimní zahradu, protože perfektně ladí k plastovým oknům.

  • PROFI

Hledáte-li vyváženost mezi cenou a kvalitou, tak je to právě řada zimních zahrad PROFI, kterou dodáváme ve 20 standartních rozměrech a vybrat si můžete až z 200 různých dekórů.

  • DELUXE

Nejluxusnější produktovou řadou jsou zimní zahrady DELUXE, kde si můžete zvolit jakýkoliv rozměr či barevné provedení.

Zaujala vás naše zimní zahrada?

Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy, týkající se hliníkových zimních zahrad nebo ostatních hliníkových přístřešků, které nabízíme. Kontaktujte nás, domluvíme se s vámi na veškerých podrobnostech.