Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola na celý život

Pátráte po kvalitním, bezkonkurenčním a dostupném řešení pro zastřešení vaší terasy? Chcete, aby vám terasa a pergola vydržela po celý život a vy se o ni navíc nemuseli nijak výrazně starat? Máme pro vás ideální řešení - hliníková pergola od ALcentrum, s.r.o. je tou pravou volbou.
Naše firma ALcentrum je na trhu již jedno desetiletí a původem vnikla jako rodinná firma. Během té doby se ale rozrostla o nové zaměstnance a firma si mohla dovolit vylepšit svou nabídku. Svým klientům nabízíme kvalitní hliníkové konstrukce všeho druhu. Ať už potřebujete pergolu pro krytí terasy, garážové stání, přístřešek nad dveře nebo zimní zahradu.

Jaké jsou výhody hliníkových pergol?

  • Flexibilita
  • Hliníková pergola klasických rozměrů je u nás vždy skladem, tudíž její dodávka bude velmi rychlá, od objednání obdržíte pergolu do 3 dnů.

  • Nevyžaduje finančně ani časově náročnou údržbu
  • Ve srovnání s dřevěnou pergolou nepotřebuje ta hliníková pergola žádnou údržbu. Pokud je znečištěná, stačí vzít pouze hadr a vodu a omýt ji, případně postříkat hadicí s vodou. Odpadá klasické broušení a natírání oleji.

  • Dlouhá životnost
  • Hliníková pergola je ošetřena práškovou barvou KOMAXIT, díky které vydrží opravdu dlouho, i několik generací. Stejně tak krásně drží i barva.

  • Velký výběr hliníkových pergol
  • Hliníková pergola je vyráběna ve třech produktových řadách, a sice: Varianta ECO, která je nejlevnější. Pergola PROFI, u které si můžete vybrat jak rozměry, tak barvu. A pergola DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů včetně bezpečnostního skla.

Jak je to s dopravou hliníkové pergoly k vám domů?

Pří objednávce hliníkové pergoly si můžete sami zvolit, jestli si pergolu smontujete sami nebo jestli si chcete přiobjednat i profesionální montáž. Objednáte-li si hliníkovou pergolu, kterou vám přijedou smontovat naši profesionálové, bude doprava pergoly zdarma po celé ČR.
Chcete-li si postavit pergolu sami, budeme požadovat 500 Kč za dobírku, anebo je možnost si pergolu zdarma přijet vyzvednout k nám na provozovnu. Budeme se těšit na vaši objenávku.