Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola na vaší zahradě nejdéle do 3 týdnů

IMG 0625Taky si nejraději užíváte volné chvilky na své zahrádce s celou rodinou? Ale někdy vás může na terase nemile překvapit letní deštík.

Když si ale pořídíte hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, s.r.o., můžete si příjemné chvilky užívat již za 3 týdny od vyřízení objednávky, a to dokonce v případě nepříznivého počasí. Hliníková pergola vás ochrání nejen před deštěm, ale také vám vytvoří příjemný stín, když už sluneční paprsky budou neúnosné. Společnost ALcentrum, s.r.o. je zárukou spokojenosti a kvality.

Proč hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Rodinná společnost ALcentrum, s.r.o. se pohybuje na českém trhu již od roku 2008. Postupně se stala prosperující firmou, která si váží svých zákazníků a vyrábí pro ně kvalitní hliníkové konstrukce. Svým klientům zaručujeme:

 

 

 

 

 

  • Doprava zdarma

Objednáte-li si k objednávce hliníkové pergoly také její montáž, garantujeme vám dopravu zdarma po celé České republice. Budete-li chtít poslat hliníkovou pergolu ve formě stavebnice a vy si ji smontujete sami, pošleme vám ji dobírkou, ke které připočteme 500 Kč nebo si pro ni můžete sami přijet do naší provozovny.

  • Platba hliníkové pergoly

Jako jedna z mála firem společnost ALcentrum, s.r.o. po svých zákaznících nechce žádné zálohy předem. Jednoduše si svou pergolu objednáte přes internet a zaplatíte ji buď na náš účet nebo, pokud si budete přát poslat ve formě stavebnice, dobírkou.

  • Dodání do 3 týdnů

Vyberete si svou vysněnou pergolu a na své zahradě ji můžete mít již 3 týdny od vytvoření objednávky.

Technické parametry

  • Konstrukce hliníkových pergol

Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou můžete vybírat ze 4 základních barev, ale pokud si nevyberete, nezoufejte. Můžete si vybrat ještě ze vzorníku barev RAL za příplatek.

  • Spojovací materiál

Jako spojovací materiál používáme kvalitní nerezovou ocel.

  • Střešní krytina

Střešní krytina je z 16 mm polykarbonátu, kde si můžete vybrat barvu v čirém, mléčném nebo barevném provedení. Polykarbonát je navíc vybaven UV ochranou.

Zajímají vás typy hliníkových pergol?

Zaujala vás naše nabídka a rádi byste se dozvěděli o variantách, které máme pro své zákazníky připravené? Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře a společně najdeme nejlepší řešení pro vaši zahradu.