Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníková pergola - funkční, stabilní a moderní zastřešení terasy

Hliníkové pergoly nacházejí široké uplatnění při zastřešení terasy, stavbě zimní zahrady nebo přístřešku pro auto.
Hliníkové pergoly jsou velmi oblíbené z několika důvodů:

Stabilita a pevnost

Hliníkové konstrukce používané pro stavbu hliníkové pergoly se montují z hliníkových profilů vyrobených z odolných hliníkových slitin.

Ochrana terasy

Hliníková pergola poslouží jako ochrana před deštěm a chrání terasu před povětrnostními vlivy.

Hliníková pergola bez údržby

Hliníková pergola je ošetřena práškovou vypalovanou barvou, která nepotřebuje další domácí údržbu.

Nový obytný prostor

Použití hliníkové pergoly jako základní kontrukce pro stavbu zimní zahrady zvyšuje její užitnou hodnotu.

Moderní vzhled

Hliníková pergola má moderní a nadčasový design a hodí se ke všem moderním i klasickým rodinným domům.

Jednoduchá montáž

Montáž hliníkové pergoly zvládne každý. Není potřeba objednávat žádné specialisty.

Novinky

Pergola ochrání nejen povrch terasy, ale můžete pod ní schovat i zahradní věci přes zimu a užívat si čerstvého vzduchu za jakéhokoliv počasí. Představte si zahradní grilování v prosinci. Proč né? Venku sněží, vánoční shon je v plném proudu a vy pozvete své dobré přátelé na sklenku něčeho dobrého a pohostíte je právě ugrilovaným biftekem?
Vy ještě nemáte zahradní pergolu? Je nejvyšší čas si jí pořídit.

A protože jde o nemalou investici, je velmi dobré správně vybrat materiál a společnost, která vyrábí zahradní pergoly na profesionální úrovni.
Velmi oblíbené jsou hliníkové profily, a to především pro své skvělé vlastnosti (bezúdržbovost, dlouhá životnost v řádech desetiletí, velký výběr barevného provedení, nehořlavost, stálost a odolnost). Profesionální firmou, která se zabývá výrobou, montáží a distribucí hliníkových pergol je původem rodinná firma Alcentrum s.r.o., která má stovky spokojených zákazníků.

Hliníková pergola ze skladových zásob i na zakázku

Každý zákazník má jiné přání a potřeby. Proto se naše firma nespokojila pouze s jedním provedením, ale na trh vydala provedení hned tři. Troufáme si říci, že ze 3 produktových řad si vybere opravdu každý zákazník, a to i ten nejnáročnější.

Hliníková pergola ECO

Hliníková pergola ECO je dodávána ve formě stavebnice. Montáž zvládne zručný muž s pomocí jednoho kamaráda. Samozřejmě si můžete přiobjednat i profesionální montáž. Vybrat si můžete z 20ti různých rozměrů a dvou barev (sněhově bílá a antracit). Jde o základní řadu, u které nelze zohlednit nadstandardní požadavky. Cena této pergoly je neodolatelná, pergolu můžete mít již od 20 385 roun.

Hliníková pergola PROFI

Toto provedení už umí být variabilnější s vašimi požadavky. Vybírat můžete z mnoha barevného provedení a 30 základních rozměrů.

Hliníková pergola DELUXE

Tato produktová řada je nejluxusnější varianta. Tady si můžete nadiktovat své požadavky a my vám je splníme. Cena odpovídá vyšším nárokům, zde si ale vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zvolit si může jakékoliv barevné provedení z našeho vzorníku a přidat může i bezpečnostní sklo.

Hliníková pergola na zakázku již čeká na vás

Chcete-li poradit s výběrem hliníkové pergoly nebo si ji rovnou objednat? Pak nás můžete kdykoliv kontaktovat, rádi zodpovíme všechny vaše případné dotazy.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE