Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola s grafickým návrhem a dopravou zdarma

highline02Přemýšlíte o nové pergole na Vaši zahradu? Nevíte si rady s výběrem materiálu? Naše firma Alcentrum s.r.o. Vám nabízí skvělé řešení – pergoly z kvalitních hliníkových slitin.

Původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi. Jejich využití je opravdu široké - od hliníkových plotů, garážových stání, přístřešků až po hliníkové pergoly. Pergoly z hliníkových profilů jsou správnou volbou pro ty uživatele, kteří nechtějí mít zbytečné starosti s jejich údržbou. Jsou totiž téměř bezúdržbové, navíc mají velmi dlouhou životnost a jsou nehořlavé.

 

 

 

 

Varianty hliníkových pergol

Naše firma Alcentrum s.r.o. Vám nabízí hned několik variant hliníkových pergol. Vybrat si můžete i z různých rozměrů a barev.

Hliníková pergola ve variantě ECO

Hliníková pergola ECO je finančně nejdostupnější. Tuto kvalitní hliníkovou pergolu si můžete vybrat ve dvou barvách (sněhově bílá a antracitová) a v 15 nabízených rozměrech.

Hliníková pergola ve variantě PROFI

Pro náročnější uživatele jsme připravili řadu hliníkových pergol PROFI. V nabídce máme 4 odstíny a 30 rozměrů.

Hliníková pergola ve variantě DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE jsou určeny pro milovníky luxusu a dokonalosti ve všech ohledech. Řada DELUXE je dodávána ve 20 rozměrech a neuvěřitelných 200 barevných odstínech. Pokud byste si ani tak svůj odstín nevybrali, je Vám k dispozici i barevná stupnice RAL. K dokonalému vzhledu přispějí i střešní lišty ve stejné barvě, jakou jste si pro pergolu vybrali.

Hliníkové pergoly dodají Vaší zahradě šmrnc a poskytnou příjemné místo pro relaxaci, odpočinek i setkávání s rodinou a přáteli. Navíc ochrání vaši terasu či stěnu domu před nepříznivými povětrnostními vlivy a v horkých letních dnech zároveň nabídnou příjemný stín.

Neváhejte s objednávkou a využijte akci grafický návrh a dopravu zdarma při objednávce nad 50 ticíc korun.

Pokud si nevíte rady s výběrem nebo jste nenašli všechny odpovědi na Vaše otázky, rádi Vám je zodpovíme na telefonním čísle 732 607 221. Pro zpětný kontakt můžete využít i náš kontaktní formulář.