Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola s montáží kdekoliv v České republice

Léto nám pomalu končí a vám začíná docházet, že vám posezení na vaší zahradě s kamarády na vaší příjemné terase bude chybět?

Nevadí, máme pro vás jednoduché řešení a tím je hliníková pergola od ALcentrum, s.r.o. Naše hliníkové pergoly jsou stabilní a jsou moderním zastřešením vaší pergoly.

Společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena již v roce 2008, takže máme nasbírané zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi a jejich montáží. Našim prvotním cílem je spokojený zákazník, proto se snažíme ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně. Důraz klademe především na vstřícnost, spolehlivost a kvalitní výrobu.

Proč zvolit zrovna ALcentrum?

Zaměření projektu je u nás zdarma. Přijedeme k vám a všechno s vámi zkonzultujeme přímo na místě realizace. Montáž hliníkové pergoly vám provede náš vyškolený personál, pokud si ale budete přát pergolu postavit sami, přivezeme vám ji v podobě stavebnice. Na dopravu zdarma má nárok každý zákazník, který bude mít objednávku v hodnotě vyšší než 50.000 Kč.

Proč si vybrat pergolu z hliníku?

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné a mají řadu výhod. Disponují dlouhou životností, protože hliník nepodléhá povětrnostním podmínkám. Ochrana vaší terasy je také zajištěna hliníkovým zastřešením, máte-li ji například z choulostivého exotického dřeva. Naše hliníkové pergoly se hodí ke každému domu, její design je moderní a elegantní, ať už máte dům se sedlovou střechou nebo moderní pasivní dům. Pergolu můžete na zimu rozšířit do podoby zimní zahrady, kde si budete moci posedět s přáteli nebo pěstovat rostliny, které vyžadují teplé přezimování.

Technické parametry hliníkových pergol

Konstrukce hliníkové pergoly je tvořena ze speciálních hliníkových slitin, které mají dlouhou životnost a jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Jako spojovací materiál nám slouží pouze kvalitní nerez. Střešní krytina je vyráběna z komůrkového polykarbonátu, která disponuje UV ochranou a její tloušťka je 16 mm. Na výběr máte z čirého, mléčného nebo barevného skla.

Rádi byste si pořídili svou hliníkovou pergolu?

Rádi vám zodpovíme vaše konkrétní dotazy a pomůžeme s výběrem hliníkové pergoly právě pro vás. Jestliže se chcete dozvědět více informací, kontaktujte nás, rádi se vám budeme věnovat.