Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola v provedení ECO za necelých 21 tisíc již brzy na vaší zahradě

02092013457Jaro už převzalo vládu od paní zimy a je tedy na čase začít se chránit před slunečním zářením. První sluníčko je silné a může být velmi agresivní.


Máte-li na zahradě u vašeho domu terasu, která není chráněna přístřeškem, pak se před sluncem neschováte. Hliníkové pergoly jsou ideálním řešením, jak zachovat vzdušnost terasy a získat tak stín a ochranu před sluníčkem. Hliníková pergola tak bude chránit nejen vás, ale i povrch vaši terasy.

Patříte k těm, co by rádi poseděli na čerstvém vzduchu za každého počasí od jara do podzimu, ale domníváte se, že nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení hliníkové pergoly? Stačí mrknout na nabídku naší společnosti ALcentrum a hned vám bude do zpěvu. Hliníková pergola od 20 385 vám vykouzlí úsměv na tváři.

Hliníková pergola v provedení ECO

20 385 korun – tato velmi nízká cena se vyznačuje nižší kvalitou provedení daného hliníkového přístřešku, avšak nenáročným zákazníkům zcela splní sen o krytém zahradním posezení.

Provedení ECO dodáváme ve formě stavebnice do 10 pracovních dnů od obdržení objednávky. Všechny rozměry uvedené na našich stránkách máme skladem, proto odeslání nebudeme odkládat a zásilku odešleme v nejbližším možném termínu. Nabízíme i možnost osobního odběru v provozovně, to jen pro případ, že byste přístřešek chtěli co nejdříve.

Výhody, díky kterým se rozhodnete pro hliníkovou pergolu ECO

Produktová řada ECO přináší cenově nejdostupnější hliníkové pergoly. Tuto variantu máme v 15 různých rozměrech a dvou standardních barvách antracit hladký a sněhově bílá. Tyto pergoly nabízí výhody:

  • velmi nízká pořizovací cena
  • snadná montáž
  • nevyžadují náročnou údržbu
  • stálost barev a odolnost materiálu
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • univerzální a moderní vzdhled
  • spolehlivá ochrana terasy

Chcete se dozvědět více o hliníkových pergolách ECO?

V případě jakýchkoliv vašich dotazů vám rádi pomůžeme, naším cílem je spokojený zákazník, proto nás neváhejte . Pergolu vám dodáme jako stavebnici s podrobným videonávodem, kterou hravě zvládnete sestavit.