Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola vaší terasu perfektně ochrání

profiline03Zdá se vám, že je vaše terasa zatížena a trpí v důsledku nevlídného počasí? Je právě ten správný čas uvažovat o její ochraně

. Chtělo by to pořídit nový designový prvek, který bude odolný a bude mít dlouhou životnost. A tím prvkem je bezesporu hliníková pergola, která perfektně ochrání vaší terasu. Hliník je stálý a kvalitní materiál, takže vaše pergola vám vydrží i několik generací.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na ty nejkvalitnější a cenově dostupné hliníkové konstrukce, mezi které se řadí jak hliníkové pergoly, tak samonosné altány z hliníku. Dále hliníková garážová stání nebo zimní zahrady. Chcete-li zaručit kvalitní výrobky, vstřícné jednání a individuální přístup, rozhodně vsaďte na ověřeného výrobce i dodavatele hliníkových pergol v ČR, a tím je ALcentrum, s.r.o.

 

 

 

Výhody hliníkových pergol

    • Bezúdržbový materiál

Pokud hledáte pergolu, kterou nemusíte nijak ošetřovat a starat se o její každoroční nátěr, tak právě pro vás je určena hliníková pergola, kterou nemusíte nijak udržovat. Pouze postačí ji jednou za čas omýt vodou.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyrobené z kvalitních hliníkových profilů, které dokonale odolávají povětrnostním podmínkám a tím pádem vydrží několik generací.

    • Moderní vzhled

Hliníkové pergoly se budou hodit ke kterékoliv stavbě, jsou universálním a designovým kouskem, který na své zahrádce musíte mít.

    • Ochrana terasy

Chcete-li mít svou terasu pod střechou, aby na ní nesvítilo slunko nebo nesněžilo, pořiďte ji nový kabátek v podobě hliníkové pergoly.

Pergolu můžete postavit k novostavbě nebo k již postavenému domu

Pokud si teprve zařizujete projekt pro svůj vysněný domov, počítejte s terasou a zastřešenou pergolou již od samého začátku. Nemusíte mít potom starosti s případným ukotvením pergoly k domu. Můžete si ji zakreslit již do samého projektu a začlenit ji dokonale do celkového vzhledu vašeho domu.

Pokud si přejete pergolu postavit k domu již postavenému, ani to pro nás není žádný problém. Lze ji snadno ukotvit do již postavené zdi.

Rádi byste si hliníkovou pergolu sestavili sami? Přivezeme vás ji ve formě stavebnice a vy si ji svépomocí můžete sami smontovat.

Líbí se vám naše nabídka?

Zaujaly vás naše hliníkové výrobky? Pokud si přejete být více informováni a dozvědět se o veškerých našich produktech, neváhejte nás kontaktovat.