Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola za 50 000 a více s montáží zdarma

DSC00032Postavili jste si na zahradě terasu, ale proměnlivé počasí letošního léta Vám brání využívat ji naplno? Máte o terasu zároveň obavy ve chvíli, kdy prší, a říkáte si, že by bylo dobré ji nějak ochránit?

Spojte příjemné s užitečným a pořiďte si bezúdržbové zastřešení Vaší terasy v podobě hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. .Hliníková pergola ochrání Vaši terasu před deštěm i sluncem, ale zároveň ji budete moc využívat kdykoliv budete chtít a to i za nepříznivého počasí. Navíc, pokud využijete naši akční nabídku a objednáte si hliníkovou pergolu nad 50 000 Kč, budete mít montáž zcela zdarma.

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s r.o. je českým výrobcem kvalitních hliníkových pergol již řadu let. Klademe důraz jak na kvalitu materiálu, tak na kvalitu odvedené práce, což mohou potvrdit naši spokojení zákazníci. To vše se snažíme nabízet našim zákazníkům za rozumné peníze. Hliníkové profily, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou opravdu hodně variabilní. Hliníkové konstrukce proto můžete vidět v podobě již zmiňovaných pergol, ale i zahradních altánů, zimních zahrad, zastřešeného garážového stán, zastřešení bazénů nebo vchodových dveří. Své uplatnění najdou také jako ploty nebo plotové zástěny.

Jaké výhody lze čekat od hliníkové konstrukce?

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce vyrábí, poskytují oproti jiným materiálům několik velkých výhod.

V první řadě jistě oceníte velmi dlouhou životnost hliníkových pergol, které navíc mají opravdu minimální nároky na údržbu. Hliníková pergola je navíc barevně stálá, nehořlavá a odolá vůči nepříznivým vnějším vlivům. K velkým plusům hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. patří i relativně nízké pořizovací náklady, možnost výběru z několika rozměrů i barevných odstínů. Oceníte i nadčasový design, který vypadá skvěle jak u moderních novostaveb, tak i u klasických rodinných domů, chalup či chat.

Varianty provedení

V současnosti najdete v nabídce společnosti Alcentrum s.r.o. 3 modelové řady hliníkových pergol.

Pro nejméně náročné zákazníky je určena hliníková pergola ECO, která Vás mile překvapí svojí nízkou pořizovací cenou. Velmi vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou nabízí hliníková pergola PROFI, která je u zákazníků nejvíce oblíbená. Posledním modelem pro opravdu náročné uživatele, kteří jsou ochotni připlatit si za luxusní provedení, je hliníková pergola DELUXE. V případě, že ani jeden z nabízených modelů by pro Vás nebyl to pravý, nabízíme Vám vytvoření hliníkové pergoly dle Vašich přání přímo Vám na míru.

Montáž zcela zdarma nebo sleva až 20%

Využijte nyní naší akční nabídku! Při objednávce hliníkové pergoly nad 50 000 korun bez DPH Vám poskytneme montáž zcela zdarma. V případě, že si vaši pergolu budete chtít sestavit sami, pak Vám poskytneme slevu na model ECO 15% a na modelové řady PROFI a DELUXE 20% z pořizovací ceny!

Pokud stále váháte, navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o. a nahlédněte do galerie našich již zrealizovaných zakázek.

Věříme, že Vás naše nabídka oslovila a proto neváhejte a zavolejte nám na telefonní čísla  739 292 921 nebo 732 607 221. Ke kontaktování můžete také využít kontaktní formulář na našich stránkách. Naši odborníci jsou Vám plně k dispozici, se vším rádi poradí a zodpoví Vaše otázky.

Vsaďte na českou kvalitu společnosti Alcentrum s.r.o. a vyžijte akční nabídky na montáž zdarma při objednávce nad 50 000 Kč.