Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníkové pergoly od tuzemského výrobce

IMG 1115Ať si vybíráte jakýkoliv výrobek nebo službu, snažíte se najít toho nejspolehlivějšího, nejkvalitnějšího výrobce nebo poskytovatele. Jistě se zaměříte na doporučení a kladné recenze od zákazníků, které se snadno v dnešní době dají zjistit na webu.

Práce spolehlivého dodavatele musí být precizně provedena ve stávajícím čase a za přijatelnou cenu. Pokud si přejete mít novou hliníkovou pergolu a nevíte si rady s výrobcem, můžeme vám nabídnout naše služby.

Dalším důležitým kritériem pro výběr dodavatele daného produktu je jeho historie a působení na trhu. Společnost ALcentrum, s.r.o. je českou společností, zabývající se výrobou hliníkových konstrukcí všeho druhu již od roku 2008. Naší prioritou je spokojený zákazník. Uděláme pro to maximum, vše individuálně řešíme a snažíme se vybrat nejideálnější projekt pro vás. Díky mnoha letům zkušeností s výrobou hliníkových konstrukcí jsou naše produkty v top kvalitě, ale stále za příznivé ceny.

Hliníková pergola

Naším nejčastějším projektem, který pro své zákazníky vyrábíme je stále tolik oblíbená hliníková pergola. Mají mnoho perfektních vlastností. Mají dlouhou životnost, vydrží vám sloužit určitě celý život a to díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Nemusíte si dělat starosti s každoročním nátěrem, jako tomu je u dřevěné pergoly. Konstrukce je ošetřena již z výroby kvalitní vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, takže se nemusí dál natírat ani ošetřovat.

Doprava hliníkové pergoly

Hliníkovou pergolu vám dovezeme po celé České Republice zcela zdarma, za podmínek, že si ji koupíte společně s profesionální montáží od nás.

Montáž a platba hliníkové pergoly

Můžete si smontovat svou hliníkovou pergolu sami, rádi vám ji dovezeme ve formě stavebnice. Lze to u pergol ECO a PROFI, u varianty DELUXE děláme pouze vlastí montáž.

Varianty hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Pergolu ECO lze pořídit za krásných 20 385 Kč. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů v barvách bílá a antracit hladký.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníkovou pergolu PROFI pořídíte stále za přijatelné ceny v perfektní kvalitě. K dostání je ve 20 rozměrech v barvách bílá, stříbrná, hnědá a antracit.

    • Hliníková pergola DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je opravdovou známkou luxusu. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů.

Stačí si pouze vybrat

Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat.