Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Jak zvelebit své bydlení v době karantény - objednejte si hliníkovou pergolu na míru

0V období státem nařízené karantény každý z nás hledá něco, čím by smysluplně vyplnil svůj volný čas. Pokud máte rodinný dům, zvláště teď na jaře jistě máte na zahradě plné ruce práce. Možná také přemýšlíte, jak sou zahradu zvelebit.

Máme pro Vás skvělý typ. Pořiďte si hliníkovou pergolu na míru od společnosti Alcentrum s.r.o.

Alcentrum s.r.o.

Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která byla založena již v roce 2008. Za dobu své existence si na českém trhu vytvořila pevné místo. Naše společnost Alcentrum s.r.o. klade důraz na kvalitní, profesionálně odvedenou práci a příznivé ceny. Individuálním přístupem ke každé zakázce se snažíme dosáhnout maximální spokojenosti našich zákazníků. V nabídce máme konstrukce ve standardních rozměrech, jsme ale schopni dodat i hliníkovou pergolu na míru.

Hliníkové konstrukce

Zabýváme se konstrukcemi z hliníkových profilů, které jsou v dnešní době stále více oblíbené a mají opravdu široké využití. Z hliníkových profilů lze zrealizovat různé typy pergol, zahradních altánů, zimních zahrad nebo s nimi můžete zastřešit třeba bazén, vířivku či garážové stání.

Ptáte se, proč zvolit zrovna hliníkovou pergolu?

Profily, ze kterých se konstrukce sestavují, jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Díky tomu mají naše hliníkové pergoly spoustu výhod. Jistě oceníte to, že jsou téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jsou také odolné vůči povětrnostním podmínkám, barevně stálé a nehořlavé. V neposlední řadě Vás určitě potěší i cena, která je jednou z nejnižších na českém trhu.

Varianty hliníkové pergoly

Naše společnost Alcentrum s.r.o. se snaží vyhovět požadavkům všech našich zákazníků. Proto máme v naší nabídce tři typy hliníkových pergol.

 Pro zákazníky, kteří chtějí kvalitní výrobek s nízkou pořizovací cenou, je navržena produktová řada hliníkové pergoly ECO. Skvělý poměr mezi cenou a kvalitou se skloubil v hliníkové pergole PROFI. Pro náročné zákazníky, kteří jsou ochotni připlatit si za luxus, je určen typ hliníkové pergoly DELUXE. Vybrat si můžete z několika rozměrů i barevných odstínů. Pro atypické prostory jsme schopni navrhnout Vám hliníkovou pergolu na míru tak, aby splňovala Vaše představy. Prostor si přijedeme osobně zaměřit a zpracujeme projekt.

Vsaďte na nadčasový vzhled hliníkových pergol od společnosti Alcentrum s.r.o., které budou vypadat dobře jak u moderních novostaveb, tak i u starších rodinných domů. Na své zahradě tak vytvoříte příjemné místo pro setkávání s rodinou a kamarády, a to i za nepříznivého počasí. Zároveň ochráníte i svoji terasu před deštěm nebo sluncem.

Pokud se rozhodnete pro kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o. věřte, že budete spokojeni. Kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 a 732 607 221. Využít můžete i kontaktní formulář, na jehož základě vás budeme kontaktovat zpět.