Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Jaro je skvělé období pro stavbu hliníkové pergoly

První jarní paprsky jsou tady a rovnou se ukázaly v plné síle. Klidně svižným tempem můžeme začít připravovat zahradu na jarní úklid, ale také na dlouho očekávané posezení na terase. Posezení ale mohou pokazit jarní deštíky, proto je skvělou volbou mít na své zahradě zastřešené sezení v podobě například zahradního altánu nebo hliníkové pergoly.

Nenechte se zaskočit rozmary jarní přírody a buďte připraveni na deštíky. Zastřešte svou terasu hliníkovou pergolou. Díky zastřešené terase budete moci trávit venku více času i v ne zcela příznivém počasí.

ALcentrum dodává hliníkové pergoly

Na českém trhu působí naše společnost Alcentrum s.r.o. již celé desetiletí. Obliba hliníkových přístřešků mezi našimi zákazníky neustále roste a důvodů k tomu je hned několik. Především náš přístup k zákazníkovi (kdy se mu snažíme vyjít maximálně vstříc), solidnost a kvalita provedení přístřešků i práce je velice vysoká.

Nabízené výhody hliníkové pergoly

Pevná a stabilní konstrukce

Díky použitým kvalitním materiálům, které jsou převážně z vysoce kvalitních hliníkových slitin, zajišťujeme našim zákazníkům pevnou a stabilní hliníkovou pergolu. Nevyhovuje-li vám hliníková pergola, jistě vám padne do oka jiný hliníkový přístřešek.

Bezúdržbový systém hliníkových přístřešků

Hliníkové profily jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Díky této úpravě neulpívá na povrchu hliníkové pergoly tolik nečistot. Pokud už dojde k nějakému znečištění, pak stačí pergolu omýt vodou.

Výběr odstínu na přání

U vyšší produktové řady (PROFI a DELUXE) si můžete zvolit vlastní barvu hliníkové pergoly ze vzorníku RAL. Hliníková pergola se díky tomu bude hodit ke stávajícím dveřím, oknům či plotu. Vše bude jednoduše a elegantně sladěné.

Jednoduchá a snadná montáž

Máte na výběr, montáž hliníkové pergoly si můžete objednat přímo od našich profesionálů, nebo si hliníkový přístřešek zvládnete postavit snadno ve dvou lidech. Jednoduchá montáž nevyžaduje žádné odborné stavební znalosti. Dle návodu to zvládne opravdu každý. Stavba hliníkové pergoly nepodléhá ani žádnému stavebnímu povolení.

Tři produktové řady

Vybrat si můžete ze tří základních produktových řad. Tyto se liší provedením a doplňky hliníkové pergoly. Záleží jen na vás, jakou si vyberete:
  • Hliníková pergola ECO
  • Hliníková pergola PROFI
  • Hliníková pergola DELUXE
  • .

U nás si vybere opravdu i ten nejnáročnější zákazník.