Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Moderní a nadčasová pergola z hliníku

DSC00032Nastává právě čas, kdy začínáme trávit více času na svých zahradách. Může nás ovšem nemile překvapit nějaký deštík. A co teprve, když máme naplánovanou oslavu narozenin nebo zahradní party a přeháňky nám neumožní být po celou dobu na své zahradě? Máme pro vás ideální řešení, a tím je nová hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Moderní a elegantní pergola, která vás ochrání před případným deštěm, a vy budete moci pokračovat ve své party. Získáte ochranu nejen před deštěm, ale také před ostrým sluncem. Vaše terase dostane nový šmrnc a nadčasový vzhled s novou pergolou z hliníku.

Hliník je stále více oblíbenějším materiálem a používá se jako stavební prvek nejen u pergol. Nemůžeme se ale divit, hliník vydrží daleko víc než dřevo. Hliníkové pergoly jsou bezúdržbové, odolné a mají dlouhou životnost. Nemusíte se bát, že by se zrovna na vaší zahradě nehodili, jsou vhodné k jakékoliv stavbě. Hliníkovou pergolu můžete zasklít zimní zahradou a získat tak obytný prostor navíc, který můžete celoročně využívat. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám vyrobí a dodá hliníkovou pergolu na zakázku v jakémkoliv odstínu z barevné stupnice RAL.

Jaké u nás najdete varianty hliníkových pergol?

    • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši nejlevnější a zároveň nejoblíbenější hliníkovou pergolu. Z hlediska ceny si ji může dovolit téměř každý. Vybrat si můžete ze 2 barevných odstínů, bílá a antracit v 15 různých rozměrech. Můžeme vám hliníkovou pergolu ECO dodat ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete. Hliníková pergola ECO se bude hodit k jakémukoliv domu, protože je velmi universální.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI nabízí propracovanější konstrukci, kterou nabízíme ve 20 rozměrech a 4 základních odstínech, bílá, antracit hladký, hnědá a stříbrná. Hledáte-li vyvážený kompromis mezi cenou a kvalitou, pak je to právě pergola PROFI, která vám jej dokáže splnit.

    • Hliníková pergola DELUXE

Naší nejluxusnější variantou je hliníková pergola DELUXE, kterou dodáváme ve vámi vybraném odstínu z barevné stupnice RAL. Při výrobě používáme speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV ochranou. Střešní krytinu dodáváme ve stejné barvě, jako je barva konstrukce.

Jsme zde pro vás

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz a vybereme ideální řešení přesně pro vás.