Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Naplánujte si stavbu hliníkové pergoly na jaro

hlinikova pergola terasa malaChcete si pořídit ke svému domu nový přístřešek a nemůžete se rozhodnout, jaký typ zvolit? Jsme společností, specializující se na hliníkové přístřešky pro různá využití a rádi pomůžeme i vám s výběrem.

Vznikli jsme jako rodinná firma již v roce 2008 a za tu dlouhou dobu nasbírali nespočet zkušeností, které se jistě promítnout v našich přístřešcích.

Máme pro vás ideální tip pro nový přístřešek, a tím je hliníková pergola, která vám bude sloužit dlouhou dobu. Nyní je ideální počasí pro montáž hliníkové pergoly. Můžete ji pak nadále využívat až do podzimu. Pokud si budete přát, trávit svůj volný čas pod pergolou i v chladných měsících, postačí ji zasklít zimní zahradou, která může sloužit celoročně.

Typy hliníkových pergol

Pro své zákazníky, máme připravenou nabídku 3 různých hliníkových pergol, které se liší rozměry, cenou, barevným provedením i kvalitou.

 

    • Hliníková pergola ECO

Z hlediska ceny se jedná o naši nejlevnější řadu. Hliníková pergola ECO jistě uspokojí nenáročnou klientelu svou jednoduchou konstrukcí, která se bude hodit k jakékoliv stavbě. Je k dostání v 15 různých rozměrech v barvách bílá a antracit hladký. Hliníkovou pergolu ECO zvládnete hravě postavit na své zahradě. Dovezeme vám ji ve formě stavebnice, společně s instruktážním DVD.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI vyniká kvalitním provedením, které je stále za přijatelnou cenu. Je to naše zlatá střední cesta mezi pergolami v naší nabídce. Vybrat si můžete z 20 rozměrů, pokud vám ale žádný z rozměrů nebude vyhovovat, můžete si zvolit vlastní rozměr. PROFI pergola je k dostání ve čtyřech základních odstínech, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Můžete si ale také zvolit barvu z barevné stupnice RAL.

    • Hliníková pergola DELUXE

Pro náročnější klientelu doporučujeme nejluxusnější řadu pergol DELUXE. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV ochranou. V barvě konstrukce dodáváme i střešní lišty, díky tomu působí pergola elegantním a propracovaným dojmem. Zvolit si můžete jak barevný odstín, tak rozměr pergoly.

Stačí si vybrat svou pergolu

Potřebujete pomoc s výběrem. Zajímali by vás některé specifické informace? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.