Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Nejnižší cena hliníkové pergoly ECO

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás připravila v této těžké době příjemné překvapení. Snížili jsme cenu už tak nejlevnější pergoly na trhu. Hliníkovou pergolu ECO můžete nyní pořídit za krásných 17 327 Kč.

Bohužel dnešní koronavirová doba nutí některé společnosti zdražovat, my jsme to ale vzali za opačný konec a uděláme vám radost s velmi nízkou cenou hliníkové pergoly ECO. Jedná se o kvalitní výrobu z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné a jejich barva stálá a oděru odolná. Produktová řada ECO vyniká nejen nízkou cenou, ale také jednoduchostí a universálností.

Hliníková pergola ECO

Hliníkovou pergolu ECO nabízíme v 15 rozměrech, které držíme skladem. Můžete tak mít svou vysněnou pergolu již do 3 dnů od objednání. Na výběr máte v odstínech bílá nebo antracit hladký. Můžete tak dokonale sladit barvu pergoly s barvou plastových oken, které se většinou vyrábí v barvě bílé nebo antracit.

U této produktové řady nenabízíme profesionální montáž. Ale její stavba je natolik jednoduchá, že vám ji na zahradě složíme ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete podle instruktážního DVD. Výhoda je jednoznačně v ušetřených financích, které byste museli vynaložit na profesionální montáž.

Střešní krytinu hliníkové pergoly nabízíme v barevném, čirém či mléčném provedení. Střecha je vyrobena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Je vylepšena UV ochranou. Pokud budete mít zájem, můžeme vám střešní krytinu vyplnit sklem. Jako spojovací materiál používáme kvalitní nerezavějící ocel. Povrch hliníkové pergoly je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která vydrží opravdu dlouho. Její barva bude stálá a odolná.

Výhody hliníkové pergoly

Klienti si pořizují hliníkovou pergolu převážně díky nízké pořizovací ceně. Další velkou výhodou je ochrana terasy, na kterou nadále nebude svítit ostré slunko nebo padat kroupy. Ochrání nejen terasu, ale také vás před ostrými slunečními paprsky, poskytne vám příjemný stín nebo úkryt před letním deštíkem. Hliníková pergola ECO nepotřebuje žádnou údržbu a vydrží vám po mnoho generací, protože je odolná vůči povětrnostním vlivům.

V nabídce máme různé hliníkové přístřešky

Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce mimo hliníkové pergoly i zimní zahrady, přístřešky nad dveře, parkovací stání nebo zahradní altány. Veškeré hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou odolné, bezúdržbové a stále. Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme cenovou nabídku.