Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Nemusíte se starat o údržbu hliníkové pergoly

profiline 02Snažíte se vybrat kvalitní pergolu, ale nejste si jisti materiálem? Nejlépe takovou, o kterou se nemusíte už víc starat. Nemusíte řešit každoroční nátěr a údržbu.

Stejně jako materiál hliníkové pergoly, tak je důležitý i spolehlivý výrobce, který vám vaše požadavky a přání dokáže splnit. Měl by mít dobré recenze, rozsáhlé zkušenosti a kvalitní zákaznický servis. Takové požadavky dokáže splnit společnost ALcetrum, s.r.o.

Nabízíme vám kvalitní hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o., o které se nemusíte nadále příliš starat. Jsou ošetřené vypalovanou barvou KOMAXIT, která zároveň chrání konstrukci a především je odolná a stálá. Jsme na trhu od roku 2008, máme vysoké nároky na kvalitu a rozsáhlé zkušenosti s hliníkovými přístřešky všeho druhu.

Výhody hliníkových pergol

    • Ochrana terasy

Nemusíte mít strach o svou novou terasu, kterou máte například sestavenou z exotického dřeva, na které nesmí pršet ani svítit ostré slunce. Hliníková pergola jej dokonale ochrání.

 

    • Žádná údržba

Jak už bylo řečeno, o hliníkové přístřešky se nemusíte starat. Jsou bezúdržbové a odolné. Pokud se vám bude zdát konstrukce znečištěna, postačí jej omýt vodou se saponátem.

    • Moderní vzhled

Hliníkové pergoly můžete vybírat z různých rozměrů i barev. Jejich universálnost a moderní vzhled se hodí k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o moderní dům nebo klasický baráček.

Tři produktové řady pergol

Hliníková pergola ECO je naší nejoblíbenější řadou, svou barvou se bude hodit k bílým plastovým oknům. Hliníková pergola PROFI se vyznačuje kvalitním provedením a příznivou cenou. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a ze 4 standartních barev bílá, antracit hladký, hnědá a stříbrná. Variantu PROFI můžete nechat rozšířit do zimní zahrady a získat tak obytný prostor navíc. Hliníková pergola DELUXE je naší nejluxusnější řadou, vyznačující se výrobou ze speciálně zesílených profilů a dodávána společně z bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Nabízíme toho mnohem víc

Pro své klienty máme připravenou nabídku různých hliníkových přístřešků, od zahradních altánů, zimních zahrad, přes přístřešky nad dveře, garážového stání až po hliníkové ploty a plotové zástěny. Kontaktujte nás, poradíme vám s výběrem. Po našich zákaznících nepožadujeme žádné peníze předem a zdarma mají konzultaci i zaměření projektu.