Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Zpříjemněte si podzim pod novou hliníkovou pergolou

greenline04Váháte nad myšlenkou pořídit si pergolu, ale přijde vám zbytečné to řešit teď na podzim? Nemějte žádný strach, novou hliníkovou pergolu jistě využijete i v chladnějším období, než je léto.

Specifika a výhody hliníkových pergol

pergola profiPostavili jste si váš vysněný dům se zahradou a rozhodujete se, zda zahradu ještě více nepřikrášlit nějakým bezva doplňkem, jako je třeba hliníková pergola?

Moderní a nadčasová pergola z hliníku

DSC00032Nastává právě čas, kdy začínáme trávit více času na svých zahradách. Může nás ovšem nemile překvapit nějaký deštík. A co teprve, když máme naplánovanou oslavu narozenin nebo zahradní party a přeháňky nám neumožní být po celou dobu na své zahradě? Máme pro vás ideální řešení, a tím je nová hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkové pergoly od tuzemského výrobce

IMG 1115Ať si vybíráte jakýkoliv výrobek nebo službu, snažíte se najít toho nejspolehlivějšího, nejkvalitnějšího výrobce nebo poskytovatele. Jistě se zaměříte na doporučení a kladné recenze od zákazníků, které se snadno v dnešní době dají zjistit na webu.

Pergola z kvalitních hliníkových slitin

IMG 0625Máte dilema, jaký přístřešek pořídit na svou zahradu a hlavně z jakého materiálu by měl být? Co říkáte na pergolu vyrobenou z kvalitních hliníkových profilů?

Mnohostranné využití hliníkové pergoly

DSC00080Patříte k lidem, které by celé léto strávili jen venku na své zahradě? Ale ostré sluníčko vám nedělá dobře? Nebo vás může nemile překvapit letní přeháňka a vy se musíte ukrýt do svého domu?

Pergola ve 3 různých variantách

hlinikova pergola terasa malaChcete si pořídit ke svému domu nové zastřešení, které vás v parném létě bude chránit před sluníčkem? Co takhle hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Vyrábíme kvalitní hliníkové konstrukce z hliníkových profilů, které jsou velmi odolné.

Nyní můžete trávit celé léto pod hliníkovou pergolou

highline02Začněte nám konečně letní počasí a my můžete trávit celé dny na vaší zahradě. Opět můžeme čerpat energii na čerstvý vzduch, na sluníčku, které nám tolik platí. Pokud hledáte stinný kout a zázemí, kde se budete moci uchytit před prudkým sluncem, je to právě hliníková pergola , která vám poskytne takový komfort poskytnout.

Nejnižší cena hliníkové pergoly ECO

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás připravila v této těžké době příjemné překvapení. Snížili jsme cenu už tak nejlevnější pergoly na trhu. Hliníkovou pergolu ECO můžete nyní pořídit za krásných 17 327 Kč.

Hliníková pergola do každého počasí

greenline03Stále sháníte moderní, spolehlivou a kvalitní pergolu, která ozdobí vaši zahradu a bude nadčasová? Bude právě pro vás pergola z hliníku tou nejlepší volbou.

Dárkový poukaz od Ježíška na hliníkové pergoly

highline01Psali jste si letos už Ježíškovi? Ještě ne? Přemýšlíte, jaký dárek by Vám nebo Vašim blízkým udělal radost? Chcete však zároveň darovat něco, co by bylo praktické a užitečné?