Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Pergola z hliníku - lze jí zhotovit i v zimě

DSC00021Uvažujete o koupi hliníkové pergoly, ale bojíte se, že se to v tomto zimním počasí nedá zrealizovat? Nemusíte se ničeho bát, stavbu hliníkové pergoly nemusíte odkládat na jaro. Hliníkové přístřešky jsme schopni zhotovit i v zimě.

Překvapte rodinu hliníkovou pergolou pod stromeček

Lámete si hlavu s rodinným vánočním dárkem. Chtělo by to něco, co potěší každého člena vaší rodiny. Máme zaručený tip na dárek pod stromečkem, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Letní dovolená pod hliníkovou pergolou

Pro mnohé z nás nastává nejkrásnější období v roce, a to léto. Čas sluníčka, dovolené a oddechu. Každý má rád něco jiného, někdo miluje aktivní dovolenou v horách, pěší turistiku, cyklistiku, někdo zase vráží k moři a další část se těší, až si užije chvilku klidu na své zahradě.

Hliníková pergola na zakázku od profesionálů

Zahradní pergola je v posledních letech součást rodinných domů nebo také teras u bytů.

Hliníková pergola na celý život

Pátráte po kvalitním, bezkonkurenčním a dostupném řešení pro zastřešení vaší terasy? Chcete, aby vám terasa a pergola vydržela po celý život a vy se o ni navíc nemuseli nijak výrazně starat?

Stavba hliníkové pergoly na podzim

Léto je nenávratně pryč a blíží se nám pomalu podzim, kdy nás čeká nevlídné počasí, podzimní plískanice a vítr.

Jaro je skvělé období pro stavbu hliníkové pergoly

První jarní paprsky jsou tady a rovnou se ukázaly v plné síle. Klidně svižným tempem můžeme začít připravovat zahradu na jarní úklid, ale také na dlouho očekávané posezení na terase.

Hliníková pergola s montáží kdekoliv v České republice

Léto nám pomalu končí a vám začíná docházet, že vám posezení na vaší zahradě s kamarády na vaší příjemné terase bude chybět?

Užijte si léto pod střechou, zrealizujeme vám pergolu na míru

Blíží se nám období teplejších dnů, je na čase zamyslet se nad zvelebení vaší zahrady. Takovou možností může být i hliníková pergola. Hliníkové pergoly se dnes těší velké oblibě.

Udělejte si grilovačku pod novou pergolou

Rádi byste si uspořádali na své zahrádce grilovačku s přáteli, ale obáváte se slunečních paprsků nebo letního deštíku?

Jarní paprsky mlsejte v hliníkové pergole

Už se nemůžete dočkat prvních jarních paprsků? Všichni touží po energii slunce, ale i tak máme někdy chuť před paprsky utéct do stínu, který nám dokonale dodá hliníková pergola.