Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Pergola v moderním provedení

Rozhodli jste se pořídit si pergolu pro trávení volného času a užívání si letních dnů bez obav z vrtochů počasí? Pod pergolou si budete moci užívat volných chvil a relaxu dle libosti.

Pergola z hliníkových profilů lze postavit kdykoliv

K dokonalému bydlení vám stále něco chybí? Mít tak dostatek prostoru k odpočinku (aktivnímu i pasivnímu) a hrám dětí je důležité snad pro každého z nás.

Hliníková pergola - dovolená doma za každého počasí

Budete si užívat letošní dovolenou v pohodlí svého domova? Pak se připravte na vše. Léto není jen sluníčko, ale občasné přeháňky a bouřky, ani takové počasí vás nemusí odradit od pobytu venku na vaší terase.

Pergola nemusí být jen k posezení

Zahradní pergoly jsou odjakživa velmi oblíbenou součástí všech zahrad. V dnešní době není nijak složité si nechat zhotovit zahradní pergolu, kde budete moci trávit svůj volný čas a užívat si chvil na čerstvém vzduchu.

Hliníková pergola - bezúdržbové posezení nejen v létě

Hliníková pergola nabízí spoustu možností, jak jí využít. V teplých měsících si budete vychutnávat čas strávený na zahradě za jakéhokoliv počasí.

Hliníková pergola - hodí se na zahradu i k bytové terase

Aktuálně vrcholí babí léto a snad každý se snaží nastřádat co nejvíc sluníčka do svého těla, aby nám energie vydržela opravdu dlouho.

Zahradní pergola - jaký si vybrat materiál?

Budete realizovat váš sen a necháte si zhotovit zahradní pergolu? Nejdůležitější pro vás ale bude vybrat stavební materiál pro samotnou stavbu, protože chcete, aby vám zahradní pergola vydržela co nejdéle.

Hliníková veranda je skvělé řešení pro předsíň

Plánujete rozšíření vašeho obytného prostoru o předsíň a nevíte si rady, z jakého materiálu výstavbu udělat?

Hliníková pergola - nehořlavé zastřešení terasy

Obliba dřevěných pergol je na ústupu a do popředí se dostaly pergoly z hliníkových profilů. Jednou z neocenitelných vlastností, kterou dřevěná pergola rozhodně nemá, je nehořlavost.

Zahradní pergola - nechte si jí zhotovit z hliníkových profilů

Sníte o pergole na zahradě a nevíte, jakou si zvolit nebo nechcete pečovat o dřevěnou konstrukci pergoly? Řešením je pro vás v tomto případě konstrukce z hliníkových profilů.

Hliníková pergola na zakázku

Hliníkové pergoly se staly součástí mnoha domácností, restaurací i bytových teras.