Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Hliníková pergola - jarní posezení

Asi všichni již netrpělivě vyhlížíme první jarní paprsky a snažíme se očima vytahovat ze země posly jara. Pomalu ale jistě se můžeme začít připravovat na jarní úpravu zahrad, ale také na dlouho očekávané posezení na terase.

Hliníková pergola se může postavit i v zimních měsících

K dokonalému bydlení vám stále něco chybí? Mít dostatek prostoru k relaxaci, odpočinku a hrám dětí je velmi důležité. Buďte venku na zahradě za každého počasí. Chybí-li vám přístřešek na zahradě, pak si pořiďte zahradní pergolu.

Hliníková pergola - lze dodat i ve formě stavebnice

 

Hliníkovou pergolu můžete mít na své zahradě za nízkou pořizovací cenu. Chcete-li mít na své zahradě zastřešení terasy, pak nemusíte šetřit desetitisíce. Hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. může být vaše už od 20 385 korun!

Hliníková pergola nebo vsadit raději na dřevěnou?

 

I přesto, že paní zima drží pevně ve svých rukách nadvládu nad světem, je aktuální promýšlet, z jakého materiálu si necháte postavit pergolu nad vaši terasu. Nejoblíbenější dvě varianty jsou hliníková pergola a dřevěná pergola.

Hliníková pergola zajistí nadčasové zastřešení terasy

Vychutnáváte si letní dny na své zahradě, ale chybí vám možnost skrýt se před slunečním zářením. Opalování a pobyt na sluníčku sice k létu patří, ale pro vaše zdraví není dobré strávit na sluníčku celý den.

Hliníková pergola - vánoční dárek pro každého člena rodiny

Vánoce se pomalu ale jistě blíží, je sice začátek listopadu, ale i tak už je na čase začít přemýšlet, co své rodině pořídíte jako vánoční dárek. Máme pro vás zaručený tip. Klasiku v moderní podobě, jakou jsou hliníkové pergoly.

Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Zvažujete možnost zastřešení vaší terasy, ale stále jste se jaký materiál zvolit? Dovolujeme si vám představit skvělý materiál, který je stálý, odolný a velice univerzální pro zastřešení terasy, vytvoření garážového stání i dalších přístřešků.

Hliníková pergola - tip na vánoční dárek pro rodinu

Ještě dva měsíce a kousek a čekají nás opět svátky klidu a míru. Vánoce s sebou přináší ale také starost, čím obdarujeme své blízké.

Hliníková pergola bude skvěle ladit s hliníkovým plotem

Rozhodli jste se pro nový plot u svého domu nebo stavíte nový dům a vybíráte plot? Pokud chcete mít nadčasový vzhled vaši zahrady, pak vsaďte na elegantní řešení hliníkových plotových zástěn.

Zahradní pergola z velmi odolného materiálu

Zahradní pergola je využívaná celou rodinou, zvláště pak za nevlídného počasí. Ať je potřeba schovat se před slunečními paprsky nebo před deštěm. Pergola podléhá různým povětrnostním podmínkám, a proto by měla být vyrobena z odolného materiálu.

Pergola nebo hliníkový altán

Udělejte svou zahradu zajímavější pomocí hliníkového altánu nebo hliníkové pergoly.