Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Před nepříznivým počasím vás zachrání hliníková pergola

Čerstvý vzduch vám vrátí energii po namáhavém dni v zaměstnání a vašim dětem také prospěje. Jak ale trávit volný čas v přírodě, když nám počasí nepřeje?

Pergola sestavená z hliníkových profilů má téměř neomezenou životnost

Relaxační zóna, to je pro mnohé z nás naše zahrada. Každou zimu se již těšíme na čas, kdy si zahradu začneme na jaře opět zvelebovat k naší spokojenosti. Dodejte zahradě letos nový kabát a nechte si postavit hliníkovou pergolu.

Schovejte se při nepřízni počasí pod hliníkovou pergolu

Léto je definitivně za námi a začínají se hlásit o slovo sychravé dny, kdy se déšť nedá odhadnout. Chcete-li si užít ještě babí léto s přáteli například u grilování či posezení na zahradě, pak nevěšte hlavu. Hliníková pergola Vám zajistí skvělý prostor pro odpočinek a relaxaci na zahradě za jakéhokoliv počasí.

Pod pergolou Vaše terasa nebude v zimě trpět

Máte pocit, že vaše terasa neskutečně trpí aktuálním počasím a povětrnostními vlivy? Pak je nejvyšší čas, abyste ji pořídili nový kabát. A ne jen ledajaký, ale odolný a estetický z kvalitních hliníkových slitin. Vaše terasa se vám za to odvděčí dlouhověkostí a stálostí materiálu.

Hliníkový zahradní altán ozdobí vaši zahradu

Máte krásnou zahradu, ale nemáte se kam schovat do stínu, kde byste mohli odpočívat, relaxovat nebo posedět s přáteli? Vaše zahrada nutně potřebuje třešničku na dortu v podobě hliníkového zahradního altánu.

Jak vám hliníková pergola ochrání terasu v zimě

Zima je v plném proudu, i když letošní teploty na teploměrech tomu moc nenasvědčují.

Pergola zajistí stín pro Vaše děti v létě

Zahradní pergoly jsou stále více velice oblíbeným doplňkem zahrady či terasy. Především v letních slunečních dnech zajistí zahradní pergola stín pro Vaše děti.

Moderní zastřešení terasy nabízí hliníková pergola

Už vás unavuje neustále pečovat o vaši terasu, kterou v létě sužuje sluneční záření, na podzim a na jaře deště a v zimě sníh? Ptáte se jak z toho ven, abyste netrávili svůj volný čas s prací na terase, ale abyste si jej užívali? Řešení je opravdu jednoduché.

Pergola z hliníku se hodí ke každému domu

Přemýšlíte o tom, že si na své zahradě vytvoříte prostor pro relaxaci a posezení s přáteli, kde Vám nebude vadit nepříznivé počasí?
Toto přání Vám zcela jistě splní zahradní hliníková pergola.

Hliníková pergola ochrání vaši terasu i na podzim

A je to tu! Začínají podzimní plískanice, a proto je nejvyšší čas uklidit zahradní nářadí, připravit vaši zahradu na zimu a schovat choulostivé rostliny před prvními mrazíky. Co ale uděláte s vaši terasou, aby ji podzimní a zimní počasí nepoškodilo?

Hliníková pergola je stále více oblíbená

Chcete si na svou zahradu pořídit zahradní pergolu? Pak je teď ten nejvhodnější okamžik. Zahradní hliníková pergola je skvělou volbou, v posledních letech se staly přístřešky z hliníku velmi oblíbené, a to nejen kvůli jejich luxusnímu vzhledu.