Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Pergola jako součást domova

greenline02Hliníková pergola vám dokáže poskytnout ochranu před nepříznivým počasím, ale také před prudkým letním sluníčkem. Díky nové pergole získáte potřebné místo na své zahradě, kde můžete přijímat hosty a setkávat se zde na rodinných oslavách.

Design hliníkových pergol je universální a přesto nadčasový. Bude se jistě hodit k jakékoliv stavbě. Hliníková pergola dokáže rozšířit obytný prostor a nenápadně propojí zahradu s domem. V posledních letech se velmi rozšířilo povědomí právě o hliníkových pergolách, ale v jiných provedeních se dají mapovat již ve starověkých městech. Později se staly zcela běžným prvkem v antice i zámeckých zahradách.

Hliníková pergola

Konstrukce hliníkové pergoly je velmi jednoduchá a její stavbu můžete zvládnout svépomocí. Pokud si ale budete přát, můžete si domluvit profesionální montáž. Pro pergolu stačí vybrat vhodné místo, můžete ji kotvit přímo do obvodového pláště domu nebo ji postavit do prostoru, k tomu vám bude sloužit zahradní hliníkový altán, který nepotřebuje kotvení do domu.

Pro pergolu doporučujeme vymyslet vhodné místo, kde budete mít soukromí a budete tak v úkrytu před všudypřítomnými pohledy od sousedů. Pro hospodyňky je nejlepší orientace pergoly blízko kuchyně, aby nemusela hostit návštěvu přes půl zahrady.

Jako stínění používáme polykarbonát o tloušťce 16 mm, který je dodáván s UV ochranou. Dokáže dokonale propustit světlo a zároveň vám poskytnout ochranu před pruským sluncem. Můžete si vybrat z variant mléčná, čirá či barevná. Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou odolné vůči počasí a vydrží vám tak pro další generace. Odstín konstrukce si můžete zvolit z barevné stupnice RAL, povrch je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi stálá a odolná. Jako spojovací materiál využíváme nerezavějící ocel.

Typy hliníkové pergoly

Pro své klienty máme ve stálé nabídce 3 typy hliníkových pergol.

Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou, její vzhled je klasický a bude se hodit k jakékoliv stavbě. Varianta PROFI poskytne naším zákazníkům kvalitní pergolu za přijatelnou cenu. Hliníková pergola DELUXE je naší nejluxusnější řadou, která jistě uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Blýskněte se novou pergolou

Rádi byste se dozvěděli více informací o našich pergolách? Neváhejte nás kontaktovat.