Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Pergola na vaší zahradě do 3 týdnů od objednání

greenline04Poptáváte kvalitního dodavatele, který pro vás vyrobí a doveze hliníkovou pergolu s možností profesionální montáže? Už nemusíte.

Naše firma ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové pergoly, které vám dodáme nejpozději do 3 týdnů od provedení objednávky. Zastřešení teras v podobě hliníkové pergoly se těší stále větší oblibě, nabízí mnoho výhod, které ocení celá rodina. Nejenže chráníte terasu před nepříznivým počasím, ale chráníte i věci na terase uložené, jako je například zahradní nábytek, sportovní vybavení nebo květiny. Obrovskou a důležitou výhodou, která je potřeba zmínit, je dlouhá životnost. Nemusíte ani po letech pořizovat novou pergolu, ta hliníková vám totiž vydrží několik generací.

 

 

 

Proč hliníková pergola od ALcetrum, s.r.o.?

Naše služby na trhu poskytujeme již více než deset let. Záleží nám především na přání a spokojenosti zákazníka, proto je ke každému přistupujeme individuálně s ohledem na jeho požadavky. Každý člověk má svůj názor, i proto máme přichystané tři produktové řady pergol, které se liší zejména rozměry a barevným provedením.

    • Doprava hliníkové pergoly

Po celé České republice poskytujeme dopravu zcela zdarma, a to za předpokladu, že si klient přiobjedná k hliníkové pergole i montáž našimi profesionály. Přejete-li si pergolu sestavit sami, pak vám ji můžeme zaslat na dobírku nebo si ji po předchozí domluvě můžete vyzvednout zdarma na naší provozovně.

    • Platba hliníkové pergoly

My v ALcentrum nevybíráme od svých zákazníků žádné zálohy předem, jak tomu je mnohdy u jiných společností. Hliníková pergola objednaná bez montáže, je zaslaná na dobírku, tudíž se platba uskuteční při dobírce. Při objednávce pergoly s montáží můžete zaplatit převodem na účet.

    • Dodání do 3 týdnů

Vysněná pergola bude u vás nejpozději do 3 týdnů od objednání, nemusíte na ni čekat až do jara. Hliníková pergola lze stavět kdykoliv, v kterémkoliv ročním období.

    • Technické parametry hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou odolné, především díky hliníkovým profilům. Ty jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Na výběr máte ze 4 základních barev, ale pokud vás žádná nezaujme, můžete si vybrat též ze stupnice barev RAL za příplatek.

Konstrukce hliníkových pergol je spojena velmi kvalitní nerezavějící ocelí. A střešní krytinu si můžete vybrat ze tří typů, buď mléčné, čiré nebo barevné provedení.

Máte zájem o hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum?

Chcete více informací o hliníkových pergolách, například jaké typy nabízíme nebo jak se pergoly udržují? Neváhejte se nám ozvat pomocí kontaktního formuláře.