Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Pergola ve 3 různých variantách

hlinikova pergola terasa malaChcete si pořídit ke svému domu nové zastřešení, které vás v parném létě bude chránit před sluníčkem? Co takhle hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Vyrábíme kvalitní hliníkové konstrukce z hliníkových profilů, které jsou velmi odolné.

Naše historie v České Republice sahá již do roku 2008, kdy jsme vznikly jako rodinná společnost. Vy si nyní můžete už jen vybrat typ hliníkové pergoly a naši profesionálové vám jí přijedou smontovat přímo na zahradě. Rádi vám představíme jaké varianty hliníkových pergol máme v nabídce.

Produktové řady

Pro své klienty máme připravenou nabídku 3 různých hliníkových pergol. Může si u nás vybrat každý tu svou vysněnou pergolu ke svému domu.

    • Hliníková pergola ECO

Naší nejlevnější hliníkovou pergolou je varianta ECO. K dostání je ve 2 základních odstínech, a sice bílá a antracit hladký. Vybrat si můžete z 15 rozměrů od 300 do 700 cm. Pokud se na to budete cítit, rádi vám hliníkovou pergolu ECO dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své zahradě. Ale můžeme vám jí smontovat i my, abyste to měli bez práce. Pokud si objednáte ECO hliníkovou pergolu ve formě stavebnice, můžeme vám ji dodat do 10 pracovních dnů od objednání. Jedná se o klasickou, universální, ale perfektně propracovanou variantu. Střešní krytinu dodáváme v mléčném nebo čirém provedení. Polykarbonátová krytina má navíc UV ochranu.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI je určena pro náročnější klientelu, která hledá kvalitu za rozumnou cenu. Nabízíme ji ve 20 rozměrech a vybrat si můžete až v 200 různých odstínů stupnice RAL. U hliníkové pergoly PROFI vám můžeme přistavět zimní zahradu, díky které získáte obytný prostor navíc. Pergola PROFI vám zaručí profesionální design. Střešní polykarbonát si můžete vybrat v mléčném, čirém nebo barevném provedení.

    • Hliníková pergola DELUXE

Hliníkovou pergolu DELUXE vyrábíme z nejluxusnějších a nejkvalitnějších materiálů. Je určena především pro náročnější klientelu, která si potrpí na luxusní produkty. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů. Aby byla pergola ještě více dokonalá, jsou střešní lišty ve stejném odstínu jako konstrukce pergoly.

Vyberte si z naší nabídky

Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám se vším poradíme a společně vybereme hliníkovou pergolu přímo pro vás. Neváhejte a investujte do hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o..