Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Pergola z hliníku - lze jí zhotovit i v zimě

DSC00021Uvažujete o koupi hliníkové pergoly, ale bojíte se, že se to v tomto zimním počasí nedá zrealizovat? Nemusíte se ničeho bát, stavbu hliníkové pergoly nemusíte odkládat na jaro. Hliníkové přístřešky jsme schopni zhotovit i v zimě.

Společnost ALcentrum, s.r.o., která byla založena roku 2008 zhotovuje nejen hliníkové pergoly, ale také ostatní hliníkové konstrukce, jako jsou například zimní zahrady, garážová stání nebo přístřešek nad dveře.

 

 

 

 

 

Výhody pergol z hliníku

Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout kvalitní a nesporné výhody. Jsou to například:

    • dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají korozi ani povětrnostním podmínkám, takže jejich životnost je opravdu dlouhá.

    • žádná údržba

Hliníkovou pergolu nemusíte ničím natírat ani se o ni pravidelně starat. Jejich provoz je prakticky bezúdržbový.

    • ochrana vaší terasy

Ať už máte terasu postavenou z normálního dřeva nebo z kvalitního exotického dřeva, které nesmí namoknout, naše hliníkové pergoly vám jej dokonale ochrání.

    • universální vzhled

Hliníkové pergoly se budou hodit ke každé stavbě, ať už se jedná o klasický domeček nebo moderní pasivní dům.

Varianty hliníkových pergol

Produktová řada pergol ECO je oblíbená mezi zákazníky hlavně z hlediska nízké ceny. Je dostupná v barvách bílá a antracit.

Produktová řada pergoly PROFI je vyrobena velmi kvalitně a zároveň za přijatelné ceny. Vybrat si můžete ze 4 základních barev a 20 různých rozměrech.

Produktová řada pergol DELUXE patří mezi nejluxusnější variantu. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem a střešními lištami v barvě stejné, jako je konstrukce pergoly.

Nebojte se stavby hliníkové pergoly v zimě

Hliníkovou pergolu lze zhotovit i v zimních měsících, proto se odhodlejte a kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o. co nejdříve.