Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Pergola z kvalitních hliníkových slitin

IMG 0625Máte dilema, jaký přístřešek pořídit na svou zahradu a hlavně z jakého materiálu by měl být? Co říkáte na pergolu vyrobenou z kvalitních hliníkových profilů?

Perfektně se bude hodit k vašemu novému domu. Velká výhoda u hliníkových pergol je jejich dlouhá životnost a naprosto žádná údržba. Oproti dřevěným konstrukcím, o které se musíte za nějaký čas starat, pořídit nový nátěr nebo dokonce vyměnit některé trámky. Hliník vám vydrží po mnoho generací, je to nadčasový materiál a vybrat si můžete z různého odstínu. Pak snadno sladíte barvu konstrukce s barvou plastových oken a dveří.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na různé hliníkové přístřešky. V naší nabídce můžete najít hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, plotové zástěny nebo garážová stání. Na českém trhu působíme již od roku 2008. Vyrobili jsme a dodali nespočet nových hliníkových přístřešků pro vás a jsme rádi, že se k nám s důvěrou vracíte.

3 produktové řady hliníkových pergol

V naší stálé nabídce máme připraveny 3 produktové řady hliníkových pergol. ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší různými rozměry a jinými specifika. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý.

    • Hliníková pergola ECO

Hliníkovou pergolu ECO můžete mít již od 20 385 Kč. Jedná se o nejlevnější pergolu na trhu. Její konstrukce je jednoduchá, ale universální. V barvách bílá nebo antracit hladký určitě trefíte barvu vašich oken a pergola se k nim tak bude dokonale hodit. Vybrat si můžete z 15 rozměrů. Rádi vám ji dovezeme na místo určení ve formě stavebnice a vy si ji můžete sami smontovat

    • Hliníková pergola PROFI

Variantu PROFI můžete mít ve 4 základních barvách, bílá, hnědá, stříbrná a antracit. Na výběr máte z 20 různých rozměrů. Jedná se o kvalitně propracovanou pergolu za přijatelnou cenu. Může se stát, že si nevyberete z nabízených odstínů, rádi vám za příplatek dodáme pergolu ve vámi vybraném barevném provedení ze stupnice barev RAL, kde se nachází až 200 různých odstínů.

    • Hliníková pergola DELUXE

Pro nejvybíravější klientelu máme v nabídce nejluxusnější hliníkovou pergolu DELUXE. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem, speciálně zesílenými profily a střešní lišty odpovídají barvě konstrukce. Tyto prvky dodají pergole DELUXE luxusnější vzhled.

Výběr ze 3 variant

Vyberte si hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum, zaručujeme maximální spokojenost. Neváhejte nás kontaktovat., rádi vám poradíme.