Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Podzim je ideálním časem pro stavbu pergoly

profilina 02Podzim je v plném proudu as ním i nevlídné počasí, kdy chceme někam zalézt s hrnkem teplého čaje v ruce. Ale přece nechcete trávit většinu podzimu zalezlý doma a sledovat TV?

Máme pro vás tip na řešení a tím je stavba hliníkové pergoly, která je dostupná pro každého. Česká společnost ALcentrum, sro se zabývá moderními hliníkovými pergoly a konstrukcemi, které dovedla k dokonalosti.

Dopřejte si ten luxus, dejte si snídání pod novou pergolou, zabalený v dece nebo poslední večerní posezení s přáteli ještě venku. Pergola vám budu jistě k užitku po celý rok, v létě se v ní můžete skrýt před pálícím sluncem a po zbytek roku vám poskytne ochranu před nepřízní počasí. Vaše terasa bude také pod neustálou ochranou hliníkové pergoly, můžete ji mít sestavenou z nějakého choulostivého materiálu a kroupy či déšť nemají šanci.

Jaké výhody vám poskytne pergola z hliníku?

Hliníková pergola nabízí mnoho výhod a má všestranné použití. Můžete ji použít jako začátek pro stavbu zimní zahrady nebo jako altán či přístřešek nad dveře.

 

    • Nemusíte se o ni starat

Přehnaná péče je akorát na škodu. Hliníkovou pergolu nemusíte nijak ošetřovat nebo se ani jinak starat. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT a tím je velmi odolná. Pak stačí čas od času omýt konstrukci vodou se saponátem a máte opět pergolu jako novou.

    • Vydržíte vám léta

Hliníkové pergoly odolávají rozmarům počasí a proto vám vydrží po generaci. Jako spojovací materiál používáme kvalitní nerezavějící ocel a střešní krytinu z polykarbonátu o tloušťce 16 mm, který vás dokáže ochránit před ostrým sluncem, protože je dodán s UV ochranou.

    • Univerzální, ale moderní a nadčasový vzhled

Ručíme vám to, že se hliníková bude hodit za stavbu. Je nejen oblíbená u novostaveb, ale také bude perfektně ladit k domečku se sedlovou střechou. Můžete si zvolit barvu tak, aby byla sjednocená s plastovými okny a dveřmi.

Vybrat si můžete z různých typů

Pro své zákazníky máme připravené 3 různé varianty, jedná se o pergolu ECO, PROFI či DELUXE. Teď si stačí jen vybrat. Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat .