Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Podzimní kouzlo na zahradě? Splní ho hliníková pergola

profiline 02Podzim nám právě začal a slunečních dní ubývá. Nechcete ale ještě zalézt do baráčku a koukat se celý podzim na televizi.

Co takhle zastřešit vaši terasu hliníkovou pergolou a trávit příjemné odpoledne na své zahradě s rodinou a uspořádat ještě poslední grilování?

S hliníkovou pergolou můžete počítat s dokonalou ochranou vaší terasy, která je sestavena z choulostivého materiálu. Nebude na ni sněžit, pršet ani pálit letní sluneční paprsky. Její barva zůstane dlouhodobě stálá a dřevo se nebude kroutit.

Pod ochranou pergoly nebude pouze vaše terasa, ale také věci na ní uložené, jako je například zahradní nábytek, gril, molitanové podsedáky a ostatní.

Montáž hliníkové pergoly

Profesionální montáž si můžete objednat spolu s hliníkovou pergolou. U varianty ECO dodáváme pergolu v podobě stavebnice, kterou si sami na své zahradě sestavíte.

Doprava hliníkové pergoly

Pokud si vyberete hliníkovou pergolu spolu s montáží a cena bude převyšovat 50.000 Kč bez DPH a ceny montáže, tak máte dopravu po celé ČR zcela zdarma. Můžete si troufnout pergolu postavit sami, pak vám ale budeme účtovat 10 Kč/km tam i zpátky. Máte také možnost si pergolu vyzvednout u nás na provozovně po předchozí domluvě.

Jaké typy hliníkových pergol nabízíme?

Pro své zákazníky máme připravené tři typy hliníkových pergol, ze kterých si určitě vybere každý. Liší se rozměry i odstíny.

    • Produktová řada ECO

Tato varianta hliníkové pergoly je vhodná pro zákazníky, kteří se spokojí s klasickou a jednoduchou konstrukcí za nízkou cenu. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů a barvy bílá nebo antracit hladký.

    • Produktová řada PROFI

U této varianty hliníkových pergol si můžete vybrat barvu, která bude ladit s barvou plastových oken a dveří. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů. Hliníkové pergoly PROFI nabízí vyvážený poměr z hlediska kvality a ceny.

    • Produktová řada DELUXE

Naše luxusní provedení hliníkových pergol DELUXE je určeno pro zákazníky, kteří vyhledávají nejkvalitnější materiály. Varianta DELUXE je dodávána společně z bezpečnostním sklem a sestavena ze speciálně zesílených profilů.

Stačí si pouze vybrat

Teď už je rozhodnutí jen na vás. Rádi vám pomůžeme s projektem hliníkové pergoly i s jeho realizací. Neváhejte nás kontaktovat.