Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Postavte si pergolu v zimě, ať jste na jaro připraveni

DSC00132Jistě už toužíte po příjemném jarním počasí a posezení na zahrádce. Co si ho přivolat novou zahradní pergolou, kterou si můžete postavit i v těchto zimních měsících?

Hliníková pergola vám poskytne úkryt, kde budete moci nabírat sílu do dalších dní. Místo, kde budete moci s přáteli posedět a popovídat si. V létě si s rodinou uspořádat zahradní grilovací party apod.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové profily, ze kterých následně staví hliníkové konstrukce pro různá využití. Jsme na českém trhu již od roku 2008, takže naše zkušenosti jsou široké. V naší nabídce naleznete nejen hliníkovou pergolu, ale také zahradní altány, zimní zahrady, garážová stání či přístřešek nad dveře.

 

 

 

Proč si pořídit pergolu od ALcentrum,s.r.o.?

Pokud se stále rozhodujete, jaký vybrat materiál pro vaši pergolu, zda hliník nebo dřevo, tak se určitě rozhodněte pro hliník. Hliníková pergola má nesporné kvalitní vlastnosti, jako jsou například:

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči jakémukoliv počasí, ať už prší, je velký mráz nebo ostré sluníčko, vaší pergole to nijak neublíží. Jejich životnost je opravdu velmi dlouhá.

  • Konstrukce bez údržby

Hliníkovou pergolu není třeba nijak ošetřovat nebo ji natírat.

  • Ochrana vaši terasy

Vaše terasa bude dokonale chráněna hliníkovou pergolou. Máte-li ji postavenou z nějakého exotického dřeva, tak věřte, že se mu nic nestane.

  • Universální desing

Naše hliníkové pergoly se budou hodit jak k moderní budově, tak staršímu klasickému domečku. Na výběr máte z velké škály barev i rozměrů.

Varianty hliníkových pergol

Pro své zákazníky máme připravené tři produktové řady hliníkových pergol, a sice od nejlevnější varianty po nejluxusnější. Uspokojíme každého zákazníka.

  • ECO

Nejlevnější produktová řada, kterou nabízíme, se jmenuje ECO. Je dostupná téměř pro každého. Hodí se především k domům s bílými plastovými dveřmi a okny. Na výběr máme z 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Hledáte-li kompromis mezi cenou a kvalitou, je pro vás produktová řada PROFI ideální. Můžete vybírat z 20 různých rozměrů a velké škály barevného provedení.

  • DELUXE

U hliníkových pergol DELUXE používáme ten nejkvalitnější materiál, jako je bezpečnostní sklo s UV ochranou nebo speciálně zesílené profily.

Objednejte si hliníkovou pergolu ještě dnes

Hliníkové pergoly a mnoho jiných hliníkových konstrukcí naleznete u společnosti ALcentrum, s.r.o. Pokud si přejete získat více informací, neváhejte nás kontaktovat.