Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Překvapte rodinu hliníkovou pergolou pod stromeček

Lámete si hlavu s rodinným vánočním dárkem. Chtělo by to něco, co potěší každého člena vaší rodiny. Máme zaručený tip na dárek pod stromečkem, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Společnost je na trhu již od roku 2008, takže máme nemalé zkušenosti s výrobou hliníkových slitin.

Hliníková pergola potěší opravdu každého člena vaší rodiny. Maminka si bude moci vychutnat kafíčko pod příjemném posezení jak v létě, tak na podzim, kdy nám už počasí nedovolí sedět jen tak na zahrádce. Tatínek si může konečně pořídit velký gril a pozvat přátelé a rodinu na velké grilování. A děti si mohou pod hliníkovou pergolu nastěhovat třeba stolní fotbálek, na kterém se určitě zabaví.

Výhody hliníkové pergoly

    • Žádná údržba

Pokud si pořídíte hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o. ušetříte si čas s veškerou údržbou. Naše pergoly se nemusí natírat, ani nijak o ně pečovat.

    • Dlouhá životnost

Pergoly z hliníku jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže vám vydrží opravdu dlouhou dobu.

    • Ochrana vaší terasy

Máte-li terasu z nějakého choulostivého dřeva, tak se o ni nemusíte vůbec bát. Naše pergoly ji ochrání.

    • Nejlevnější pergoly v České Republice

Hliníkové pergoly ECO nabízíme již od 20 385 Kč. Jedná se o nejlevnější pergoly na českém trhu.

    • Snadná montáž

Varianta pergoly ECO je velmi snadná na montáž a my vám ji můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si ji můžete sami smontovat na své zahradě. Pokud si na to netroufnete, rádi vám ji smontují naši profesionálové

Stačí si jen hliníkovou pergolu objednat

Pokud jste se rozhodli si pod stromeček pořídit hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o., neváhejte se na nás obrátit. Poradíme vám s výběrem, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Mimo hliníkových pergol nabízíme také garážová stání, přístřešky nad dveře nebo zimní zahrady.