Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Proč si pořídit hliníkovou pergolu k vašemu domu?

DSC00213I vy rádi trávíte co nejvíce času venku na své zahradě, ale rozmary počasí vám to znemožňují? Nenechte se omezovat počasím, máme pro vás řešení. Díky hliníkové pergole si prodloužíte život na zahradě o mnoho chvil.

Česká společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové pergoly a jiné přístřešky, které dokonale ladí s exteriérem domu a rozšiřují jeho obytný prostor. Jejich využití je velmi rozmanité od rodinného posezení, přes hernu až po relaxační zónu s vířivkou.

Elegantní a jedinečné

Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních a moderních materiálů. K těm rozhodně patří odolné hliníkové slitiny, které umožňují jejich mnohostranné využití. V minulosti tolik oblíbené dřevo je dnes utlačováno moderním a elegantním hliníkovým materiálem. Proč zvolit právě pergolu z hliníku. V čem je schována dokonalost a jedinečnost.

    • Minimální údržba

Díky své odolnosti je hliník velmi praktický a společně s povrchovou úpravou poskytuje svému majiteli prakticky bezúdržbový přístřešek. Vypalovaná prášková barva KOMAXIT minimalizuje údržbu povrchu pergoly. Není potřeba každé dva roky nový nátěr povrchu. Svou hliníkovou pergolu jednoduše omyjete trochou teplé vody a saponátem.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly si u vašeho domu bude užívat i několik generací vaší rodiny. Hliníková pergola je velmi odolná vůči povětrnostním podmínkám, a proto má opravdu dlouhou životnost.

    • Široká nabídka rozměrů a barev

Našim zákazníkům nabízíme 3 různé řady hliníkových pergol. Jednotlivé řady se liší rozměry, ale také barevným provedením. U vyšších řad můžete vybírat z široké barevné škály RAL.

    • Lehká konstrukce

Ukotvení hliníkové pergoly se provádí kotvou do obvodové části domu. Konstrukce je mimořádně lehká a váš dům nijak nezatíží.

    • Třešnička na dortu vašemu domu a zahradě

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum je elegantní prvek, který dokonale doladí vzhled vašeho domu a zahrady. Vytvoříte tak nový prvek, který si bude užívat celá rodina.

Hliníková pergola pro vás

Vyberte si i vy hliníkovou pergolu případně jiný typ hliníkového přístřešku, jako jsou zimní zahrady, parkovací stání, zahradní altán, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Objednejte si hliníkovou pergolu a udělejte radost celé rodině.