Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Specifika a výhody hliníkových pergol

pergola profiPostavili jste si váš vysněný dům se zahradou a rozhodujete se, zda zahradu ještě více nepřikrášlit nějakým bezva doplňkem, jako je třeba hliníková pergola?

Pokud si nejste jisti, zda se vám investice do hliníkové pergoly vyplatí či ne, rozhodně si přečtěte následující článek, kde vám představíme pergoly z hliníku s jejich pozitivními vlastnostmi a s jejich specifika, které má pouze hliník.

Široký výběr barev, odstínů i rozměrů

Hliníková pergola i ostatní konstrukce se stávají u našich zákazníků více a více oblíbeným produktem. Je to hlavně z důvodu propojení obytné části se zahradou, lidé si přejí být v blízkém kontaktu s přírodou. K tomu vám právě dokonale poslouží hliníkové pergoly nebo zimní zahrady.

Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 variantách, které se liší odstíny i rozměry, určitě si vybere každý. I vy propadnete kouzlu hliníkové pergoly a budete moci trávit své volné chvíle v blízkosti své zahrady. Pod novou pergolou si můžete vytvořit své místo pro odpočinek, grilovat i za nevlídného počasí a v létě vám poslouží jako úkryt před prudkými paprsky.

Specifika hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly vyrábíme z nejkvalitnějších hliníkových profilů, které následně ošetřujeme vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Ve standartní nabídce naleznete 4 základní odstíny, nebo si můžete připlatit a vybrat si ze stupnice RAL.

Jako spojovací materiál k výrobě používáme nerezavějící ocel. Střešní krytina, o síle 16 mm vás dokonale ochrání pře nepříznivým počasím. Můžete si jej vybrat v čiré, mléčné nebo barevné variantě.

Montáž hliníkové pergoly si můžete zvolit buď svépomocí, nebo vám ji přijede namontovat náš profesionální tým. Pokud si zvolíte montáž od nás, máte dopravu po celé ČR zcela zdarma.

Jistě vám uděláme radost, že od svých klientů nepožadujeme žádné zálohy předem. Platba je prováděna buď na dobírku, při převzetí produktu, a nebo předem na účet.

Typy hliníkové pergoly

společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce 3 typy hliníkových pergol. Varianta ECO je klasická, universální a velmi jednoduchá pergola s nejnižší cenou na trhu. Pergola PROFI vás jistě zaujme vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou provedení. A varianta DELUXE je naší nejluxusnější pergolou, kterou dodáváme s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Výběr je jen na vás

Ještě si můžete užít krásný podzim pod hliníkovou pergolou. Kontaktovat nás můžete pomocí emailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.