Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Stavba hliníkové pergoly na podzim

Léto je nenávratně pryč a blíží se nám pomalu podzim, kdy nás čeká nevlídné počasí, podzimní plískanice a vítr. Nikomu se ale nechce být zalezlý celý podzim a zimu v baráku a sledovat televizi. Proto pro vás máme ideální a dostupné řešení pro každého. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí a dodává kvalitní hliníkové konstrukce v mnoha provedeních.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se snaží maximálně přizpůsobit každému zákazníkovi. Naše zakázky dodáváme přesně a rychle, vzhledem k tomu, že jsme jak výrobcem, tak dodavatelem.

Jaké výrobky tedy nabízíme?

 • Hliníkové pergoly
 • Hliníkové pergoly jsou ideálním řešením pro všechny klienty, kteří se nechtějí starat a udržovat pergoly ze dřeva. Hliníkové pergoly nepotřebují žádnou údržbu, a přesto vám vydrží několik desetiletí. Můžete si užívat podzim pod svou novou hliníkovou pergolou.

 • Hliníková garážová stání
 • Pokud si přejete ochránit vašeho automobilového miláčka, ale nemáte finanční prostředky nebo nechcete řešit stavební povolení a základy pro zděnou garáž, tak je pro vás montované hliníkové stání tím nejlepším řešením. Vaše auto vám bude vděčné a nebudete ho mít otlučené od krup, ani z něj nemusíte v zimě odhazovat sníh nebo řešit námrazu.

 • Hliníkové zimní zahrady
 • Moderním řešením, jak rozšířit váš obytný prostor je hliníková zimní zahrada, kde můžete celoročně relaxovat nebo se starat o své choulostivé rostliny, které by venku jen těžko přezimovali.

 • Hliníkové přístřešky nad dveře
 • Pokud už nechcete moknout u vašich dveří, než v kabelce najdete klíče, tak si pořiďte náš hliníkový přístřešek nad dveře, díky kterému budete chráněny jak vy, tak vaše vchodové dveře. A navíc váš dům dostane ihned elegantní a moderní rozměr.

  Stačí si jen vybrat

  Vybrali jste si z naší pestré nabídky a rádi byste se dozvěděli o hliníkových konstrukcích více informací? Neváhejte nás kontaktovat budeme se vám věnovat a rádi vám vše vysvětlíme.