Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Svou vysněnou pergolu můžete mít do 3 týdnů

highline03Také trávíte spoustu času na své zahradě a teď vás mrzí, že vás počasí zahnalo do domovů? I přesto můžete nadále být na své zahradě, jen musíte svou terasu zastřešit hliníkovou pergolou, která vás dokáže ochránit před nepříjemným deštěm.

Hliníkovou pergolu vám rádi dodáme v krátkém čase, a sice jen 3 týdny od objednání. Jsme spolehlivý výrobce a zároveň dodavatel hliníkových přístřešků. Záleží nám na každém klientovi, ke kterému přistupujeme individuálně a férově. Nepožadujeme žádné zálohy předem, naše základy tvoří důvěra a kvalitní produkty.

Tři produktové řady

    • Hliníková pergola ECO

Mezi hlavní výhody pergoly ECO patří především její nízká cena, která je nejlevnější na trhu. Disponuje klasickým, jednoduchým provedením, které můžete dokonale sladit s různými doplňky. Hliníková pergola ECO je velmi oblíbená u našich zákazníků. Nabízíme ji ve 2 základních barvách, sněhově bílá a antracit hladký a v 15 různých rozměrech. Můžete jej sladit s klasickými plastovými dveřmi. Variantu hliníkových pergol ECO vám rádi dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji sami svépomocí postavíte.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníkovou pergolu PROFI vám nabízíme ve čtyřech standartních odstínech, bílá, antracit, stříbrná nebo hnědá. Můžete si ale vybrat z barevné stupnice RAL, pokud vám nebudou vyhovovat nabízené základní barvy, která disponuje až 200 barevných odstínů. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a najít tak přesně ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Jsme si jisti, že varianta hliníkových pergol PROFI uspokojí i náročnější klientelu, nabízíme ji v perfektní kvalitě, ale stále za přijatelné ceny.

    • Hliníková pergola DELUXE

Naší nejluxusnější řadou, jakou máme v nabídce je hliníková pergola DELUXE, kterou vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Provedení je precizní, střešní lišty dodáváme ve stejném odstínu jako zbytek konstrukce. Hliníkovou pergolu DELUXE nabízíme pouze z profesionální montáží a ne ve formě stavebnice. Lze ji rozšířit do podoby zimní zahrady a vy můžete trávit svůj volný čas v zimní zahradě po celý rok.

Obohaťte svou zahradu novou pergolou

Hliníková pergola nabízí mnoho výhod, mezi které patří především dlouhá životnost, žádná údržba, ochrana terasy, universální a moderní vzhled a ještě mnohem víc. Neváhejte nás kontaktovat, rádi přijedeme, projekt zaměříme zdarma a vše zrealizujeme.