Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Udělejte si radost bezúdržbovou pergolou z hliníku

25062012140Vánoce jsou opravdu za dveřmi a vy máte nejvyšší čas popřemýšlet o rodinném vánočním překvapení. Jistě by rodina ocenila něco praktického, co by bylo vhodné každý člen v domácnosti. Nechte vaše problémy nám a my za vás vánoční dárek vyřešíme.

Máme pro vás ideální tip, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum , která navíc nepotřebuje žádnou údržbu. Pro své klienty máme v nabídce 3 různé druhy hliníkových pergol. Pokud si nejste jisti výběrem, rádi vam zhotovíme Dárkový poukaz vy si můžete vybrat pergolu Společně s rodinou pod vánočním stromečkem. Doladíte tak detaily, jako je barva pergoly, či její rozměr.

Máme ve stálé nabídce nejen hliníkové pergoly , ale také tolik oblíbených hliníkové zimní zahrady , garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo jsme schopni zhotovit hliníkové ploty a plotové zástěny. Veškeré naše hliníkové příšky jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí.

Udělejte si radost a místo, kde budete moci relaxovat po perném dni v práci. S rodinou či přáteli zde můžete pořádat grilovací párty a nepřekvapí vás letní deštík, před kterým jste vždy museli ukrýt do domu. Hliníková pergola vám poskytne i ochranu před prudkým sluncem. Střecha je vyrobena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm, která je s UV ochranou.

Hliníkové pergoly

    • Produktová řada ECO

Hliníková gola ECO se vyznačuje nízkou cenou a jednoduchou konstrukcí. Bude dělat radost majitelům s moderním domem či se starším baráčkem. Je k dostání v 15 rozměrech v bílých barvách a antracit hladký.

    • Produktová řada PROFI

PROFI pergola dominuje vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou provedení. Vybrat si můžete z barev bílá, antracit, hnědá a stříbrná a až z 200 barevných odstínů stupnice RAL.

    • Produktová řada DELUXE

Naší nejlepší pergolou je varianta DELUXE , dodáváme společně s bezpečnostním sklem. Střešní lišty jsou v barvách konstrukce, které pergole dodají luxusnější vzhled.

Bezva rodinný dárek

Věnujte rodině dárek, který dokonale překvapí. Hliníkovou pergolu pod stromeček jistě nikdo čekat nebude. Můžete dárek věnovat ve formě dárkového poukazu, který vám rádi zhotovíme, neváhejte nás kontaktovat.