Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Velký výběr hliníkových přístřešků

Sháníte spolehlivého dodavatele hliníkových přístřešků? Někoho, kdo se vám bude snažit vyhovět ve všech směrech?

Takového dodavatele, který bude mít na výběr z široké škály barev i rozměrů? Tak už hledat nemusíte.
Máme pro vás kvalitního výrobce i dodavatele v jednom. Naše společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena jako rodinná firma již v roce 2008 a máme nemalé zkušenosti v oblasti hliníkových konstrukcí, které jsme získali především v zahraničí.

V nabídce společnosti ALcentrum, s.r.o. naleznete různé typy hliníkových konstrukcí, jako jsou například: hliníkové pergoly, hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Pokud si vyberete naši společnost na výrobu hliníkového přístřešku, získáte konzultaci a zaměření projektu přímo v místě realizace zcela zdarma. Můžete si objednat i profesionální montáž, kterou provedou naši pracovníci. Potom vám bude připočítáno 15% DPH k objednávce. Je nutné před samotnou montáží uhradit částku předem na účet.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Víte jak nejlépe ochránit svou terasu, kterou máte postavenou například z luxusního dřeva, které vám nesmí zmoknout nebo na něj nesmí svítit prudké slunce? Hliníková pergola je skvělým řešením. Získáte jak ochranu pro svou terasu, tak příjemný stín, který v horkém létě opravdu oceníte.

    • Hliníková garážová stání

Vaše auto vám bude vděčné za pořízení garážového stání, které ho bude chránit před kroupami, deštěm nebo ostrým sluníčkem. Nebudete muset řešit v zimě škrabání námrazy nebo odhrnování sněhu.

    • Hliníkové zimní zahrady

Budete-li si přát, postavíme vám zimní zahradu přímo k vaší pergole. Budete mít okamžitě prostor navíc, který budete moci využít k příjemnému posezení i za nepříznivého počasí.

    • Zahradní hliníkový altán

Zahradní altány jsou hojně využívány majiteli pasivních domu, protože jejich výhodou je, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva domu, jako tomu je u hliníkových pergol.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře vás ochrání před deštěm, když budete u vchodu hledat klíče na dně kabelky. Můžete si ho vybrat například ve stejné barvě, jako máte plastová okna či dveře.

Vyberete si i vy svůj hliníkový přístřešek?

Rozhodujete se jaký hliníkový přístřešek si pořídíte? Rádi byste se informovali přímo u nás? Neváhejte nás kontaktovat, se vším vám poradíme.