Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Zakryjte svou terasu hliníkovou pergolou a získejte nový prostor

DSC00032Máte rádi grilování, rádi trávíte volný čas s rodinou a přáteli na vaší terase, ale déšť vám akci vždy překazí? Pak je pro vás ideálním řešením hliníková pergola od společnosti Alcentrum, s.r.o..

Je vhodná k rodinnému domu i luxusní vile a z vaší terasy vytvoří skvělé místo pro relaxaci a odpočinek v každém počasí.

Proč zvolit hliníkovou terasu od společnosti Alcentrum?

  • Nabízíme široké množství typů a provedení
  • Ekonomicky výhodná i luxusní řešení
  • Certifikovaný český výrobek
  • Kvalitní materiály

Tři produktové řady hliníkových pergol

Našim zákazníkům chceme vyjít maximálně vstříc, a proto jsme vytvořili tři produktové řady od nejlevnější po nejluxusnější. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý.

    • Produktová řada ECO

Produktová řada ECO je naším ekonomicky výhodným řešením. Jedná se o hliníkové pergoly v barevném provedení bílá a antracitově šedá. I přesto, že se jedná o ekonomicky výhodnou variantu, její provedení má propracované detaily, zpracování je elegantní a zpracování je dílensky uhlazené.

    • Produktová řada PROFI

Hliníkové pergoly PROFI nabízíme ve 20 standardních rozměrech, ale zhotovíme také pergolu dle zákazníkových požadavků. Cena se poté odvíjí od nejbližšího vyššího rozměru. Profi hliníkové pergoly dodáváme v pěti základních barevných provedeních (bílá, antracitová, hnědá, tmavá stříbrná nebo stříbrná). I v tomto případě si zákazník může vybrat barvu dle přání ze vzorníku RAL.

    • Produktová řada DELUXE

Hliníkové pergolyDELUXE jsou nejvyšší možnou třídou, kterou společnost Alcentrum nabízí. Disponuje zesílenými profily, střešními lištami v barvě pergoly, bezpečnostním sklem na střeše. Deluxe pergoly jsou vhodné pro případnou přestavbu na hliníkovou zimní zahradu.

Udělejte radost sobě a své rodině a pořiďte si hliníkovou pergolu

S hliníkovou pergolou vás nezaskočí rozmary počasí, budete si moci v klidu vychutnat dobrý steak nebo posedět jen tak s drinkem a přáteli. Rádi vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci ceny dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem, přijedeme zaměřit konkrétní místo a celou realizaci vytvoříme od A do Z.