Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Zpříjemněte si podzim pod novou hliníkovou pergolou

greenline04Váháte nad myšlenkou pořídit si pergolu, ale přijde vám zbytečné to řešit teď na podzim? Nemějte žádný strach, novou hliníkovou pergolu jistě využijete i v chladnějším období, než je léto.

I na podzim nás čeká na zahradě mnoho práce, při které si jistě budete chtít odpočinout v příjemném koutě nové hliníkové pergoly. Jakmile začnou padat mrazíky, můžete pod pergolu ukrýt některé kytky a přikrýt je, aby je nespálil mráz. Hliníkovou pergolu můžete zasklít zimní zahradou a mít tak prostor, který můžete obývat celoročně.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na výrobu a montáž hliníkových pergol i jiných konstrukcí již od roku 2008. Pro své klienty máme v nabídce také hliníkové zimní zahrady, garážová stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty. Některé varianty držíme skladem, takže u vás mohou být do 3 týdnů od objednání. Splňte si sen o hliníkové pergole ještě dnes, můžeme pro vás vypracovat nezávaznou nabídku. U nás máte zaměření projektu a následnou konzultaci zcela zdarma.

Nevíte zda si vybrat hliníkovou pergolu?

Hliníková pergola má universální design, takže se dokáže začlenit k jakékoliv stavbě. Ať už se bude jednat o novostavbu nebo starší baráček. Můžete si zvolit barevný odstín konstrukce, se kterou sladíte i barvu oken či dveří.

Zákazník si může vybrat z 3 variant hliníkových pergol. Jedná se o typy ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší rozměry, cenou i barevným provedením. Hliníkové pergoly vyrábíme z těch nejkvalitnějších hliníkových profilů. Střešní krytinu tvoří polykarbonát o tloušťce 16 mm a jako spojovací materiál používáme nerezavějící ocel.

Ochranu poskytne hliníková pergola také vaší terase, na kterou nebude sněžit, pršet ani svítit ostré slunce. Variantu PROFI a DELUXE si můžete nechat rozšířit o obytný prostor zimní zahrady, kterou můžete využívat podle libosti.

Velkou předostí hliníkových pergol je naprosto žádná údržba. Postačí, když čas od času omyjete konstrukci vodou a bude opět jako nová. Nemusíte se trápit s žádným nátěrem, jako tomu je u dřevěných konstrukcí.

Hliníkové profily jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, díky tomu vám mohou vydržet po celé generace.

Rozhodněte se pro novou pergolu ještě dnes

Neváhejte se nám ozvat, rádi vám se vším poradíme a vybereme ten správný typ zastřešení pro vás.