Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221


Hliníková pergola

Zastřešení terasy - hliníková pergola bez údržby

Bezúdržbové zastřešení terasy jednoznačně vyřeší hliníková pergola. Hliníková pergola nepotřebuje natírat a skvěle odolává povětrnostním vlivům. Pro běžnou údržbu stačí opláchnutí vodou. Hliníkové pergoly nabízíme ve třech provedeních.

Jaké výhody nabízí pergola z hliníkových profilů?

 • Pergola bez údržby

  Hliníková pergola je ošetřena kvalitním povrchem z výroby a nepotřebuje další natírání a každoroční údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Díky svým vlastnostnem je pergola z hliníkových profilů odolná vůči mrazu nebo dešti. Povětrnostním podmínkám odolává mnohem lépe než dřevěná pergola.

 • Nadčasový a moderní vzhled hliníkové pergoly

  Jednoduchost a čistý design umožňují hliníkovým pergolám použití jak u moderně pojatých domů, tak u klasických rodinných domků se sedlovou střechou.

 • Nový prostor pro relaxaci

  Použitím hliníkové pergoly coby zastřešení terasy nebo jiného prostoru kolem domu získáváte další prostor pro relaxaci, posezení
  s rodinou nebo pro hry na čerstvém vzduchu. Nejste svazováni rozmary počasí.

 • Hliníková pergola chrání terasu

  Zastřešení terasy neposkytuje komfort pouze obyvatelům domu, ale zároveň slouží i jako funkční ochrana terasy před deštěm nebo sněhem. Tuto funkci zvláště oceníte, je-li Vaše terasa z choulostivého materiálu.

ALcentrum - hliníkové pergoly od profesionálů

Společnost ALcentrum nabízí trojí provedení hliníkových pergol s různými vlastnostmi:

 • Hliníkové pergoly ECO

  Řada ECO představuje cenově nejdostupnější provedení hliníkové pergoly. 15 různých rozměrů v barvě sněhově bílá a antracitová šedá.

 • Hliníkové pergoly řady PROFI

  Řada PROFI nabízí hliníkové pergoly ve vynikajícím poměru cena - kvalita. 20 různých rozměrů, standardní odstín sněhově bílá
  a antracit hladký, nebo jakýkoliv dekor na přání.

 • Hliníkové pergoly řady DELUXE

  Hliníkové pergoly DELUXE jsou top produkty v nabídce zastřešení terasy. Standardní odstíny sněhově bílá a antracit hladký nebo jakýkoliv dekor na přaní ve 20 rozměrech.

Hliníkové pergoly - technické parametry

Konstrukce pergoly

Hliníková pergola má konstrukci ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin a její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, u které lze vybírat z téměř 100 barevných odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál u hliníkových pergol je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení), který je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání lze dodat i výplň ze skla.