Hliníková pergola

Zastřešení terasy bez nutnosti údržby.

RealizaceMontážCeník

Bezúdržbové zastřešení terasy jednoznačně vyřeší hliníková pergola. Hliníková pergola nepotřebuje natírat a skvěle odolává povětrnostním vlivům. Pro běžnou údržbu stačí opláchnutí vodou. Hliníkové pergoly nabízíme ve třech provedeních.

JAKÉ VÝHODY NABÍZÍ PERGOLA Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Pergola bez údržby

  Hliníková pergola je ošetřena kvalitním povrchem z výroby a nepotřebuje další natírání a každoroční údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Díky svým vlastnostnem je pergola z hliníkových profilů odolná vůči mrazu nebo dešti. Povětrnostním podmínkám odolává mnohem lépe než dřevěná pergola.

 • Nadčasový a moderní vzhled hliníkové pergoly

  Jednoduchost a čistý design umožňují hliníkovým pergolám použití jak u moderně pojatých domů, tak u klasických rodinných domků se sedlovou střechou.

 • Nový prostor pro relaxaci

  Použitím hliníkové pergoly coby zastřešení terasy nebo jiného prostoru kolem domu získáváte další prostor pro relaxaci, posezení s rodinou nebo pro hry na čerstvém vzduchu. Nejste svazováni rozmary počasí.

 • Hliníková pergola chrání terasu

  Zastřešení terasy neposkytuje komfort pouze obyvatelům domu, ale zároveň slouží i jako funkční ochrana terasy před deštěm nebo sněhem. Tuto funkci zvláště oceníte, je-li Vaše terasa z choulostivého materiálu.

 • Dodání hliníkové pergoly do 3 týdnů

  Všechny základní varianty hliníkových pergol máme skladem, a proto jsme schopni je dodat během krátké doby.

ALCENTRUM - HLINÍKOVÉ PERGOLY OD PROFESIONÁLŮ

PRODUKTOVÉ ŘADY

Společnost ALcentrum nabízí trojí provedení hliníkových pergol s různými vlastnostmi:

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY ECO

Řada ECO představuje cenově nejdostupnější provedení hliníkové pergoly v našem sortimentu. Lze si zvolit z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY PROFI

Řada PROFI nabízí hliníkové pergoly ve vynikajícím poměru cena/kvalita. Na výběr je 20 různých standardních rozměrů ve 4 základních barevných provedeních či dalších odstínech dle vzorníku RAL.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE jsou prvotřídní produkty v nabídce přístřešků. Jsou k dostání ve 4 základních odstínech (bílá, antracit, hnědá či stříbrná) či dalších dekorech dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

HLINÍKOVÉ PERGOLY - TECHNICKÉ PARAMETRY

Konstrukce pergoly

Hliníková pergola má konstrukci ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin a její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, u které lze vybírat ze 4 základních odstínů, případně za příplatek z dalších barev dle vzorníku RAL.

Spojovací materiál

Spojovací materiál u hliníkových pergol je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení), který je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání lze dodat i výplň ze skla.

Kvalitní práškové barvy použité na naše hliníkové pergoly zvyžují celkovou odolnost a zaručují dlouhou životnost. Díky moderní technologii aplikace barev, které vydrží neuvěřitelně dlouho, odpadá nutnost každoročního natírání, jak je tomu například u dřevěných konstrukcí. Hliníkové pergoly jsou díky tomu prakticky bezúdržbové.

Vyberte si některý z dekorů v základním odstínu - antracit (RAL 7016), bílá (RAL 9010), stříbrná (RAL 9006) či hnědá (RAL 8017) anebo si za příplatek vyžádejte jakoukoliv jinou barvu dle vzorníku RAL.

Aktuality z ALcentrum s.r.o.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy