Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníková pergola

Zastřešení terasy - hliníková pergola bez údržby

Bezúdržbové zastřešení terasy jednoznačně vyřeší hliníková pergola. Hliníková pergola nepotřebuje natírat a skvěle odolává povětrnostním vlivům. Pro běžnou údržbu stačí opláchnutí vodou. Hliníkové pergoly nabízíme ve třech provedeních.

hlinikova pergola 01

hlinikova pergola 02

hlinikova pergola 03

hlinikova pergola 04

 

Jaké výhody nabízí pergola z hliníkových profilů?

 • Pergola bez údržby

  Hliníková pergola je ošetřena kvalitním povrchem z výroby a nepotřebuje další natírání a každoroční údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Díky svým vlastnostnem je pergola z hliníkových profilů odolná vůči mrazu nebo dešti. Povětrnostním podmínkám odolává mnohem lépe než dřevěná pergola.

 • Nadčasový a moderní vzhled hliníkové pergoly

  Jednoduchost a čistý design umožňují hliníkovým pergolám použití jak u moderně pojatých domů, tak u klasických rodinných domků se sedlovou střechou.

 • Nový prostor pro relaxaci

  Použitím hliníkové pergoly coby zastřešení terasy nebo jiného prostoru kolem domu získáváte další prostor pro relaxaci, posezení
  s rodinou nebo pro hry na čerstvém vzduchu. Nejste svazováni rozmary počasí.

 • Hliníková pergola chrání terasu

  Zastřešení terasy neposkytuje komfort pouze obyvatelům domu, ale zároveň slouží i jako funkční ochrana terasy před deštěm nebo sněhem. Tuto funkci zvláště oceníte, je-li Vaše terasa z choulostivého materiálu.

 

ALcentrum - hliníkové pergoly od profesionálů

Společnost ALcentrum nabízí trojí provedení hliníkových pergol s různými vlastnostmi:

Hliníkové pergoly ECO

pergola eco

Řada ECO představuje cenově nejdostupnější provedení hliníkové pergoly. Lze si zvolit z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

Hliníkové pergoly řady PROFI

pergola profi

Řada PROFI nabízí hliníkové pergoly ve vynikajícím poměru cena - kvalita. Na výběr je 20 různých standardních rozměrů ve 4 základních barevných provedeních či dalších odstínech dle vzorníku RAL.

Hliníkové pergoly řady DELUXE

pergola deluxe

Hliníkové pergoly DELUXE jsou prvotřídní produkty v nabídce přístřešků. Jsou k dostání ve 4 základních odstínech (bílá, antracit, hnědá či stříbrná) či dalších dekorech dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Hliníkové pergoly - technické parametry

Konstrukce pergoly

Hliníková pergola má konstrukci ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin a její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, u které lze vybírat ze 4 základních odstínů, případně za příplatek z dalších barev dle vzorníku RAL.

Spojovací materiál

Spojovací materiál u hliníkových pergol je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení), který je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání lze dodat i výplň ze skla.