Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Nyní můžete trávit celé léto pod hliníkovou pergolou

highline02Začněte nám konečně letní počasí a my můžete trávit celé dny na vaší zahradě. Opět můžeme čerpat energii na čerstvý vzduch, na sluníčku, které nám tolik platí. Pokud hledáte stinný kout a zázemí, kde se budete moci uchytit před prudkým sluncem, je to právě hliníková pergola , která vám poskytne takový komfort poskytnout.

Hliníková pergola do každého počasí

greenline03Stále sháníte moderní, spolehlivou a kvalitní pergolu, která ozdobí vaši zahradu a bude nadčasová? Bude právě pro vás pergola z hliníku tou nejlepší volbou.

Dárkový poukaz od Ježíška na hliníkové pergoly

highline01Psali jste si letos už Ježíškovi? Ještě ne? Přemýšlíte, jaký dárek by Vám nebo Vašim blízkým udělal radost? Chcete však zároveň darovat něco, co by bylo praktické a užitečné?

Moderní a nadčasová pergola z hliníku

DSC00032Nastává právě čas, kdy začínáme trávit více času na svých zahradách. Může nás ovšem nemile překvapit nějaký deštík. A co teprve, když máme naplánovanou oslavu narozenin nebo zahradní party a přeháňky nám neumožní být po celou dobu na své zahradě? Máme pro vás ideální řešení, a tím je nová hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Svou vysněnou pergolu můžete mít do 3 týdnů

highline03Také trávíte spoustu času na své zahradě a teď vás mrzí, že vás počasí zahnalo do domovů? I přesto můžete nadále být na své zahradě, jen musíte svou terasu zastřešit hliníkovou pergolou, která vás dokáže ochránit před nepříjemným deštěm.

Pergola z kvalitních hliníkových slitin

IMG 0625Máte dilema, jaký přístřešek pořídit na svou zahradu a hlavně z jakého materiálu by měl být? Co říkáte na pergolu vyrobenou z kvalitních hliníkových profilů?

Nemusíte se starat o údržbu hliníkové pergoly

profiline 02Snažíte se vybrat kvalitní pergolu, ale nejste si jisti materiálem? Nejlépe takovou, o kterou se nemusíte už víc starat. Nemusíte řešit každoroční nátěr a údržbu.

Pergola ve 3 různých variantách

hlinikova pergola terasa malaChcete si pořídit ke svému domu nové zastřešení, které vás v parném létě bude chránit před sluníčkem? Co takhle hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Vyrábíme kvalitní hliníkové konstrukce z hliníkových profilů, které jsou velmi odolné.

Dlouhá životnost pergol z hliníku

DSC00213Každý z nás si rád užívá letní dny na své zahradě. Občas se ale i my chceme schovat před ostrými slunečními paprsky někam do stinného místa. Právě v letních měsících je ta správná doba uvažovat o stavbě hliníkové pergoly, která má velkou výhodu v dlouhé životnosti.

Nejnižší cena hliníkové pergoly ECO

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás připravila v této těžké době příjemné překvapení. Snížili jsme cenu už tak nejlevnější pergoly na trhu. Hliníkovou pergolu ECO můžete nyní pořídit za krásných 17 327 Kč.

Hliníková pergola za 50 000 a více s montáží zdarma

DSC00032Postavili jste si na zahradě terasu, ale proměnlivé počasí letošního léta Vám brání využívat ji naplno? Máte o terasu zároveň obavy ve chvíli, kdy prší, a říkáte si, že by bylo dobré ji nějak ochránit?