Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Nemusíte se starat o údržbu hliníkové pergoly

profiline 02Snažíte se vybrat kvalitní pergolu, ale nejste si jisti materiálem? Nejlépe takovou, o kterou se nemusíte už víc starat. Nemusíte řešit každoroční nátěr a údržbu.

Dlouhá životnost pergol z hliníku

DSC00213Každý z nás si rád užívá letní dny na své zahradě. Občas se ale i my chceme schovat před ostrými slunečními paprsky někam do stinného místa. Právě v letních měsících je ta správná doba uvažovat o stavbě hliníkové pergoly, která má velkou výhodu v dlouhé životnosti.

Hliníková pergola do 3 týdnů od objednání od českého výrobce

11052012203Přemýšlíte o zastřešení terasy na vaší zahradě? Chcete vytvořit příjemné místo pro odpočinek, posezení s rodinou či přáteli?

Hliníková pergola za 50 000 a více s montáží zdarma

DSC00032Postavili jste si na zahradě terasu, ale proměnlivé počasí letošního léta Vám brání využívat ji naplno? Máte o terasu zároveň obavy ve chvíli, kdy prší, a říkáte si, že by bylo dobré ji nějak ochránit?

15% sleva na hliníkové pergoly ECO a PROFI při montáži svépomocí

05042013346První jarní den se pomalu ale jistě blíží a spoustu z nás už začíná přemýšlet o tom, jak v nové sezoně vylepšit svoji zahradu. Pohráváte si s myšlenkou o zastřešení Vaší terasy, bazénu nebo garážového stání?

Hliníková pergola lze dozasklít a vytvořit z ní zimní zahradu

pergolacerna

Přemýšlíte, jak oživit Vaši zahradu a zároveň na ní vytvořit příjemné místo pro posezení s přáteli? Rádi byste měli místo pro relaxaci a odpočinek s výhledem do zahrady a to za každého počasí?

Hliníková pergola s grafickým návrhem a dopravou zdarma

highline02Přemýšlíte o nové pergole na Vaši zahradu? Nevíte si rady s výběrem materiálu? Naše firma Alcentrum s.r.o. Vám nabízí skvělé řešení – pergoly z kvalitních hliníkových slitin.

Hliníková pergola jako moderní zastřešení u kavárny

profiline03Přemýšlíte o tom, jak s přicházejícím teplým počasím vyřešit posezení na venkovní předzahrádce u Vaší kavárny? Rádi byste pořídili jednoduchý, moderní a funkční přístřešek? Zároveň také chcete, aby byl přístřešek stylový a hodil se do Vašeho exteriéru?

Dárkový poukaz na pergolu z hliníku

06062012125Jako každý rok, tak i letos si nevíte rady s rodinným dárkem, který by potěšil celou rodinu?

Jak zvelebit své bydlení v době karantény - objednejte si hliníkovou pergolu na míru

0V období státem nařízené karantény každý z nás hledá něco, čím by smysluplně vyplnil svůj volný čas. Pokud máte rodinný dům, zvláště teď na jaře jistě máte na zahradě plné ruce práce. Možná také přemýšlíte, jak sou zahradu zvelebit.

Hliníková pergola lze rozšířit na zimní zahradu

IMG 1115Rádi byste svou hliníkovou pergolu využívali i z chladných měsících? Můžete jí rozšířit do podoby zimní zahrady a užívat si tak příjemné chvilky při pohledu na zasněženou zahradu.