Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Přichystejte svou hliníkovou pergolu na zimu

IMG 1115Vaše hliníková pergola skvěle sloužila celou sezónu a teď je vhodný čas na její zazimování. Podzimní období je ideální čas na úklid a přípravu pergoly na období zimy.

Ideální hliníková pergola přímo pro vás

27082012214

Na český trh přinášíme již od roku 2008 kvalitní hliníkové přístřešky. Hlavním produktem naší nabídky jsou hliníkové pergoly. Systémové řešení hliníkových pergol poskytuje celou řadu variabilních řešení.

Naplánujte si stavbu hliníkové pergoly na jaro

hlinikova pergola terasa malaChcete si pořídit ke svému domu nový přístřešek a nemůžete se rozhodnout, jaký typ zvolit? Jsme společností, specializující se na hliníkové přístřešky pro různá využití a rádi pomůžeme i vám s výběrem.

Pořiďte si hliníkovou pergolu ještě letos a ušetřete

profiline02Jestliže přemýšlíte, zda si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos, pak to rozhodně udělejte. Důvodů, které vás mohou přesvědčit, může být hned několik.

Pergola jako součást domova

greenline02Hliníková pergola vám dokáže poskytnout ochranu před nepříznivým počasím, ale také před prudkým letním sluníčkem. Díky nové pergole získáte potřebné místo na své zahradě, kde můžete přijímat hosty a setkávat se zde na rodinných oslavách.

Chcete si pořídit hliníkovou pergolu a váháte? Představíme vám 6 důvodů proč se pro ni rozhodnout.

profiline03V posledních několika letech se u rodinných domů čím dál častěji objevují hliníkové pergoly, které jsou unikátní svým universálním vzhledem a designem.

Udělejte si radost bezúdržbovou pergolou z hliníku

25062012140Vánoce jsou opravdu za dveřmi a vy máte nejvyšší čas popřemýšlet o rodinném vánočním překvapení. Jistě by rodina ocenila něco praktického, co by bylo vhodné každý člen v domácnosti. Nechte vaše problémy nám a my za vás vánoční dárek vyřešíme.

Zakryjte svou terasu hliníkovou pergolou a získejte nový prostor

DSC00032Máte rádi grilování, rádi trávíte volný čas s rodinou a přáteli na vaší terase, ale déšť vám akci vždy překazí? Pak je pro vás ideálním řešením hliníková pergola od společnosti Alcentrum, s.r.o..

Podzim je ideálním časem pro stavbu pergoly

profilina 02Podzim je v plném proudu as ním i nevlídné počasí, kdy chceme někam zalézt s hrnkem teplého čaje v ruce. Ale přece nechcete trávit většinu podzimu zalezlý doma a sledovat TV?

Proč si pořídit hliníkovou pergolu k vašemu domu?

DSC00213I vy rádi trávíte co nejvíce času venku na své zahradě, ale rozmary počasí vám to znemožňují? Nenechte se omezovat počasím, máme pro vás řešení. Díky hliníkové pergole si prodloužíte život na zahradě o mnoho chvil.

Zpříjemněte si podzim pod novou hliníkovou pergolou

greenline04Váháte nad myšlenkou pořídit si pergolu, ale přijde vám zbytečné to řešit teď na podzim? Nemějte žádný strach, novou hliníkovou pergolu jistě využijete i v chladnějším období, než je léto.